Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Ekologia

Technics gramofon SL-1210MK2
Przypomnij sobie o swoich starych płytach. To były czasy, kiedy po płytę stało się w kolejkach kilka godzin, uciekało się z lekcji albo płaciło się całe miesięczne kieszonkowe. Posłuchaj ich teraz.
Tagi: Technics
TOYOTA     Prius - Hybrid Synergy Drive®
Toyota Prius to samochód z systemem "Hybrid Synergy Drive®". Spotykają się w nim moc z precyzją, innowacja z wizją i osiągi z odpowiedzialnością.
Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Notebook we współpracy z bezprzewodowym odbiornikiem Creative Wireless Receiver uwalnia użytkownika od konieczności podłączenia dedykowanych głośników do notebooka PC.
Tagi: Creative
Dzięki najlepszym w historii wynikom uzyskanym w trzecim kwartale 2008, firma Acer zapisuje kolejną pozycję na długiej liście sukcesów na rynku PC. Zgodnie z danymi z ogólnoświatowego rynku, opublikowanymi przez firmę IDC, firma Acer zajęła po raz pierwszy czołowe miejsce na rynku PC (komputery desktop, przenośne oraz serwery z procesorami X-86) w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Tagi: Acer
Głośnik dla iPoda od Jean-Michel Jarre'a
Jean-Michel Jarre stworzył głośniki firmowe logo Aerosystems. Głównym celem, było stworzenie takiego urządzenia, które będzie wydobywało z siebie poprawiony jakościowo dźwięk.
Tagi: IPod
Samsung D980 w Europie
Do Europy dotarł, prezentowany w lipcu w Chinach dotykowy model Samsunga, który obsługuje dwie karty SIM D980. Jest on bliźniaczą wersją F480. Model dostępny jest już w ofercie rosyjskiego operatora.
Tagi: Samsung
Sony VAIO
Sercem tego laptopa jest to Intel Core 2 Quad Q9400 2.5GHz. Wyposazony jest też w 8GB pamięci RAM, 1TB na “twardzielu”, kartę graficzną nVidia 9600M GT z 512MB pamięci oraz 25.5-calowy ekran FullHD!!!
Tagi: Sony
Sony VAIO JS1 – wszystko w jednym
Japoński koncern wprowadza na rynek konkurenta iMaca a jest nim VAIO JS1 typu all-in-one. Jego tecnologia została oparta na procesorze Intel Core 2 Do E7200 i 3072 MB pamięci RAM. Dane będziemy mogli gromadzić na 500 GB dysku. Poza tym posiada ekran o matrycy 20,1 cala, nagrywarkę DVD, kamerę Motion Eye i Wndowsa Viste. Model będzie kosztował 1240 dolarów, czyli na polskim rynku będzie dostępny w cenie wyższej niż 3500 zł.
Tagi: Sony
Elektrownia wiatrowa dla iPoda
Wszyscy zainteresowani zasilaną energią wiatrową ładowarką do iPoda powinni już zbierać pieniążki. Nad innymi ekologicznymi urządzeniami tego typu ma ona tę przewagę, że może być ciemno i pochmurno, ale jeśli tylko troszke dmucha wiatr, to będzie działać jak należy. Gadżet ma kosztować £29,99, czyli 125 zł.
Tagi: IPod, Apple
Elektrownie wiatrowe dla małych gospodarstw domowych mimo wielkich korzyści są jeszcze nazbyt kłopotliwe w korzystaniu. Z pomocą przychodzi Energy Ball.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: