Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Ekologia

Nowy notebook  PACKARD BELL EASYNOTE RS65
Notebook EasyNote RS65 to stężona dawka technologicznej doskonałości w obudowie będącej wyrazem stylu. Obudowę wykonano z eleganckiego, czarnego, szczotkowanego aluminium z dyskretnym wzorem plastra miodu na pokrywie. Zwrócono uwagę na najdrobniejsze szczegóły, od nowej, wygodniejszej klawiatury po wmontowany w zawiasie włącznik. Touchpad można wyłączyć naciśnięciem przycisku.
Tagi: Packard Bell
Bezprzewodowe słuchawki stereo MOTOROKR™S9
Bezprzewodowe słuchawki stereo MOTOROKR™ S9 są lekkie i wygodne. Pozwalają na słuchanie muzyki w doskonałej jakości do 6 godzin, zarówno w trakcie wysiłku fizycznego jak i relaksu – są odporne na wilgoć i pot. Na ich obudowie znajdują się klawisze funkcyjne, pozwalające sterować odtwarzaniem utworów i poziomem głośności oraz na odebranie połączenia telefonicznego. Wbudowany w słuchawki MOTOROKR™ S9 Bluetooth wersji 2.0 wykorzystuje dwa profile A2DP i AVRCP oraz działa w odległości do 10 metrów od źródła sygnału.
Tagi: Motorola
Spice X-1 : telefon dla graczy.
Spice X-1 został zapowiedziany przez Spice Mobile Ltd. Model ma być idealny dla fanów gier komórkowych. Urządzenie wyposażono w dodatki, które są niezbędne dla gracza np. duży ekran czy dźwięk surround.
Elektryczny napęd Smarta
Elektryczny napęd modelu Smart Fortwo pojawi się w 2010 roku Pod koniec ubiegłego roku smart rozpoczął w Londynie pilotażowy projekt, w ramach którego firma i wybrani klienci flotowi testują 100 egzemplarzy modelu smart fortwo z napędem elektrycznym.
Tagi: Smart Fortwo
Rower Matsushita
Lithium Vivi RX-10S jest rowerem, który umożliwia jazdę bez nadmiernego wysiłku, gdyż posiada silnik elektryczny. Układ owego modelu zasilany jest przy pomocy akumulatorów litowo-jonowych.
Tagi: Matsushita, Rower
Firma Acer została przyjęta do grupy EICC (Electronics Industry Citizenship Coalition) jako członek-kandydat (Applicant Member). Uczestnictwo w grupie EICC potwierdza, że firma stosuje odpowiednie zasady odpowiedzialności społecznej i ekologicznej.
Tagi: Acer
VIA prezentuje dwa praktyczne wdrożenia automatyki domowej i systemów dostarczania mediów, oparte na Microsoft Windows Home Server.
Link Child Locator jest gadżetem, który może służyć jako stylowa i nowoczesna biżuteria dla mamy i dziecka
Znana firma IBM wprowadziła narzędzia, których celem jest zredukowanie poboru energii przez komputery. Urządzenia zostały ogłoszone na konferencji IBM business-partner w Los Angeles.
Tagi: IBM
Oszczędzaj prąd z Fujitsu Siemens
Firma Fujitsu Siemens ma zamiar wprowadzić do sprzedaży monitory LCD, które nie będą zużywać energii podcazs czuwania. Obecnie wyłączenie peceta powoduje przejście monitora w tryb czuwania. Podczas tego czasu monitor nie czerpie zbyt wiele energii, jednak dla dużch przedsiębiorstw są to wysokie koszty.
Tagi: Fujitsu, Siemens
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: