Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Kolekcje Scooby-Doo na DVD!

Zupełnie nowe kolekcje Scooby-Doo na DVD! Ponad 60 min świetnej zabawy. 4 odcinki i polski dubbing!

Scooby-Doo i strachy

Buongiorno Italia! Tajemnicza Spółka przybywa do Włoch! Zapomnijcie jednak o leniwych spacerach i raczeniu się makaronem! Łowcy upiorów muszą zakasać rękawy i szybko rozwiązać Scooby długo będzie wspominał wizytę w Pompejach, a po nocach będzie śnić się spotkanie z San Fran Psycholem, upiorem z więzienia Alcatraz.

Zapomnijcie również o wypoczynku nad wodą – w Mieście nad Zatoką czeka nowa tajemnica! Jaki podstęp kryje się za Legendą o Odrażającym Strażniku? Latarnik może uprzykrzyć człowiekowi życie! Ale Brygada się nie poddaje! A Wy?

Heca w Pompejach, San Fran Pscyhol i Upiorna klika latarnika to 61 minut ekscytującej włoskiej przygody. Na jednej płycie DVD, z polskim dubbingiem.

Scooby-Doo i Duchy

Tego roku Tajemnicza Spółka podróżuje swoim wanem przez cały kraj. Przyjaciele mają doskonały nastrój i są przekonani, że tym razem nic nie zakłóci ich wyprawy. Jednak znów muszą zmienić swoje plany! Już przy pierwszym przystanku, w Nowym Orleanie, wpadają na Stare Upiory. Ale to nie koniec przygód!

Brygada może również zapomnieć o wakacjach w słonecznej Kalifornii! Hollywood od teraz będzie kojarzyć się z legendarnym duchem idola nastolatków. A kiedy wydawałoby się, że w końcu można odpocząć od rozwiązywania zagadek – w banku pojawia się Tajemniczy Złodziej...!

Trzy pełne duchów odcinki: Stare upiory w Nowym Orleanie, Kamera! Akcja! Zadyma! oraz Tajemniczy złodziej w banku. Ponad godzina trzymającej napięciu przygody! Całość z polskim dubbingiem.

Scooby-Doo i piraci

Na jedynym ze statków w tajemniczych okolicznościach zaczynają znikać członkowie załogi. Cała naprzód! Nieustraszona Brygada (okej, okej, Scooby jest ustraszony) wyrusza, aby rozwikłać zagadkę! Czy uda im się wyłowić wskazówki i rozwiązać tajemnicę z głębin?

Skok za burtę to nie koniec wyzwań! w zamku na wodzie trzeba będzie zmierzyć się z Czerwonobrodym Piratem, a na mokradłach czeka ich spotkanie z Harlem Globetrotters!

Nie zniechęcajcie się trudnościami! Ciężka praca zostaje wynagrodzona! Czy można sobie wyobrazić coś lepszego niż skrzynia pełna Scooby-chrupek?

3 pełne emocji odcinki: Spotkanie w zamku, Znikaj statku duchów, oraz Statek widmo. 84 minuty zabawy na jednej płycie DVD. Całość w polskiej wersji językowej.

Scooby-Doo i roboty

Kosmicznie przerażające historię czekają na Tajemniczą Spółkę w Cyber Dolinie! Powstają tam człekoroboty A-3! Czy Scooby'emu uda się podjąć trop i wyniuchać tajemnicę robotów? i czy Fred, po kraksie z Potworną Ciężarówką, ukończy wyścig samochodów ciężarowych? Zapnijcie pasy!

Po szaleńczej przejażdżce czas na chwilę relaksu! Pytanie tylko, kto wypłoszył wszystkich gości z lunaparku? Coś bardzo mrocznego czai się w Sali Luster...! Co to może być? Podczas tej podróży Scooby ma ręce pełne robot-y!

Płyta DVD pełna nowych odcinków - Scooby na Dzikim Zachodzie, Wyścig czas zacząć, Zabawa w Lunaparku. 61 minut w polskiej wersji językowej.


Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: