Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Kino, film, DVD

Incepcja na Blu-ray i DVD
Najgłośniejszy film roku 2010! Nowatorska wizjonerska superprodukcja Christophera Nolana! Gwiazdorska obsada. Film, który zarobił 800 milionów dolarów! Ponad milion widzów w Polsce!
Tagi: Film
Psy i koty: odwet Kitty - Film na Blu-ray i DVD już od 19 listopada!
„Psy i koty: Odwet Kitty” to kontynuacja popularnej komedii z 2001 roku w dowcipny sposób opowiadającej o trwającej od wieków wojnie pomiędzy psami i kotami. Film debiutuje na Blu-ray i DVD
Tagi: Film
W czasie burzy. Churchill na wojnie   Na DVD już od 5 listopada
Kontynuacja znakomitego filmu „Wzbierająca burza”. Wspaniała opowieść o życiu Winstona Churchilla. Arcydzieło telewizyjne uhonorowane nagrodami Emmy® oraz nominacjami do Złotych Globów®. Po raz pierwszy na DVD!
Tagi: Film
Scooby-Doo: 13 duchów   DVD już od 5 listopada
Już 5 listopada ponownie spotkamy się z psem detektywem, ukochanym przez widownię na całym świecie! Najwierniejszy przyjaciel Kudłatego i wszystkich dzieciaków znów w akcji!
Tagi: Film
Pacyfik - Blu-Ray i DVD już 5 listopada.
Serial uhonorowany 8 nagrodami Emmy! Wspólna produkcja Toma Hanksa i Stevena Spielberga. Brutalna opowieść o wojnie na Pacyfiku Niezwykle realistyczne i zapierające dech widowisko batalistyczne.
Tagi: Film
„INCEPCJA”  Na Blu-Ray i DVD już od 7 grudnia
Najgłośniejszy film roku 2010! Nowatorska wizjonerska superprodukcja Christophera Nolana! Gwiazdorska obsada. Film, który zarobił 700 milionów dolarów! Ponad milion widzów w Polsce!
Tagi: Film
Seks w wielkim mieście 2 na Blu-ray i DVD
Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis i Cynthia Nixon w jednej z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat. Kontynuacja kultowego serialu. Film, który powinna obejrzeć każda kobieta!
Tagi: Film
 Superman/Batman: Apokalipsa na DVD
Superman - Człowiek ze stali i Batman - Rycerz Gotham w jednym filmie! Kontynuacja doskonałego Superman/ Batman: wrogowie publiczni. Ekranizacja komiksu The Supergirl from Krypton.
Tagi: Film
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, Sezon 1 na DVD
DAWNO, DAWNO TEMU W ODLEGŁEJ GALAKTYCE...
Tagi: Film
Discovery na Blu-ray
Odwiedź fascynujące kraje z serią Discovery Atlas. Spójrz na planetę Ziemia z innej perspektywy. Szalone siły natury, Wizja apokalipsy, Sztuka przetrwania oraz Świat przyszłości.
Tagi: Film


Polecamy strony: