Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Foto

Lista podkategorii:
Aparat cyfrowy Samsung DV300F
Stylowy aparat kompaktowy z matrycą o rozdzielczości 16mln. pikseli, obiektywem szerokokątnym z 5-krotnym zoomem oraz 2 wyświetlaczami LCD. Dodatkowy, przedni wyświetlacz ułatwia wykonywanie autoportretów. Zdjęcia można w prosty i szybki sposób wysłać do komputera lub portali społecznościowych za pośrednictwem komunikacji Wi-Fi.
Tagi: Aparat, Samsung
Canon EOS 600D
EOS-a 600D wyposażono w 18-megapikselowy sensor oraz odchylany ekran LCD o rozdzielczości ponad miliona punktów, aparat EOS sprawi, że nic nie przeszkodzi Ci w realizacji pasji fotografowania.
Nikon przedstawia nowy aparat D800
Matryca formatu FX z 36,3 mln pikseli oraz najlepszy w swej klasie system autofokusa udostępniają niespotykane dotąd poziomy głębi i szczegółów obrazu na wykonywanych zdjęciach. Funkcja nagrywania filmów D-movie w rozdzielczości HD oferuje elastyczność niezbędną do publikowania materiałów wideo wysokiej jakości.
Nikon COOLPIX S9300
Aparat COOLPIX S9300 z 18-krotnym zoomem łączy w sobie jakość niezwykle dużego zoomu ze smukłością aparatu kompaktowego. Pozwala łatwo robić doskonałe zdjęcia z bardzo daleka i z bardzo bliska, nagrywać filmy w jakości Full HD za jednym naciśnięciem przycisku, a także dodawać znaczniki GPS.
Tagi: Nikon, Aparat
Nikon D4
Nikon prezentuje nową, profesjonalną lustrzankę wyposażoną w matrycę CMOS formatu FX o rozdzielczości 16,2 megapikseli.
Tagi: Nikon, Aparat
NIKON D5100
D5100 to zaawansowana lustrzanka cyfrowa, zaprojektowana w celu stymulowania kreatywności użytkownika, pomagająca w tworzeniu wyjątkowych zdjęć i filmów.
Canon EOS-1D X
Aparat EOS-1D X łączy szybkość pracy z jakością obrazu. Pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 18 MP oraz możliwość fotografowania w serii z prędkością 12 klatek na sekundę.
Tagi: Canon, Aparat
Aparat cyfrowy Benq GH600
Aparat BenQ GH600 to pierwszy w ofercie firmy BenQ aparat hybrydowy - łączący w sobie prostotę i wygodę obsługi aparatów kompaktowych - na zasadzie wyceluj i naciśnij (point-and-shoot) z jakością obrazu i zaawansowanymi funkcjami, jakie mają lustrzanki.
Tagi: Aparat, Benq
Nikon SB-910
Nikon ogłosił nowy produkt - flagową lampę błyskową Nikon SB-910. Profesjonalna lampa błyskowa z systemem i-TTL do lustrzanek cyfrowych Nikon formatu FX i DX.
Tagi: Nikon
Nikon 1 V1
Nikon V1 to zaawansowany bezlusterkowiec systemu Nikon 1. Wyjątkowo mobilny cyfrowy aparat systemowy, wyposażony w zaawansowane funkcje, wyróżniający się minimalistyczną, czarną obudową.
Tagi: Nikon, Aparat
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: