Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GPS

NAVROAD MOBIO
MOBIO jest nowoczesnym urządzeniem doskonale łączącym w sobie funkcje notebooka, nawigacji oraz zaawansowanego odtwarzacza multimediów. Zastosowanie dwurdzeniowego (1 GHz) procesora Samsung Cortex A8 zapewnia wysoką wydajność i szybką pracę aplikacji
Tagi: NAVROAD, Gps
Nawigacja NaviExpert w telefonie .
Nawigacja NaviExpert w telefonie to Twój osobisty przewodnik, z którym nigdy się nie zgubisz. Ty wyznaczasz cel podróży, czyli adres lub użyteczne miejsce tzw. POI a nawigacja precyzyjnie wskazuje Ci drogę do celu.
TwoNav Sportiva+
Sportiva+ TwoNav to praktyczny lokalizator stworzony z myślą o osobach uprawiających aktywnie sport, turystykę pieszą, rowerową lub sporty offroadowe
Tagi: Nawigacja, Gps
SmartGPS SG760 MapaMap Travel Europa
SG760 VISION to najnowsze urządzenie nawigacyjne z rodziny SmartGPS z dużym 5-cio calowym wyświetlaczem. Model ten jest połączeniem innowacyjności i wszechstronności zgdyż zawiera system nawigacji GPS, odbiornik TV, FM transmiter, Video player, odtwarzacz MP3 oraz port bluetooth który zamieni urządzanie w zestaw głośno mówiący. Zainstalowany system nawigacji GPS to oprogramowanie MapaMap Travel Europa.
Tagi: Gps, Mapamap
Mio Spirit 485
Mio Technology wprowadza do sprzedaży najtańszą na rynku nawigację z Traffic Message Channel - systemem informowania o utrudnieniach w ruchu drogowym.
Tagi: Mio, Gps
Nokia N9 : nowa wersja Nokia Maps
W modelu Nokia N9, weszła nowa wersja jednej z najlepszych usług firrmy, Nokia Maps. Została ona dostosowana do nowego systemu operacyjnego MeeGo pod nazwą Nokia Drive.
Tagi: Nokia, Smartfon
Nawigacja w Mapach Google
Nawigacja w Mapach Google w Polsce (Beta). Mogą z niej korzystać wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych z systemem Android 1.6 lub wyższym.
Tagi: Nawigacja, Google
NavRoad VIVO Plus
Przejrzysty 6-calowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości, mapa z atrybutami dla ciężarówek Modny design, elegancka, stylowa obudowa wymagająca bezkompromisowo wysokiej jakości wnętrza, to cechy nowego 6-calowego modelu nawigacji NavRoad VIVO plus.
Nawigacja samochodowa GPS - BLOW GPS62YBT
BLOW GPS62YBT o przekątnej ekranu 6.2 cala,zapewnia najwyższy poziom szczegółowości map i informacji drogowych podczas jazdy, jednocześnie, dzięki niewielkiej wadze zmieści się także w damskiej torebce, plecaku czy bocznej kieszeni męskich bojówek.
Tagi: Nawigacja, GPS, Blow
GPS na rękę
Garmin zapowiedziała, że na rynku pojawi się seria ulepszonych ręcznych nawigacji GPS , zdecydowano się na udoskonalenie nawigacji eTrex - powstaną trzy nowe modele - eTrex 10, 20 i 30.
Tagi: Garmin, Gps
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: