Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Najnowsza kompaktowa nawigacja BLOW GPS43FBT

BLOW GPS43FBT, z dotykowym ekranem o przekątnej 4,3 cala i modułem Bluetooth, w niskiej cenie 249 zł.

Urządzenie wykonano z najwyższej klasy materiałów zapewniających funkcjonalność, odporność i nowoczesną stylistykę. Zastosowane, najnowsze algorytmy wyliczania pozycji pozwalają bardzo szybko i dokładnie określić położenie także w trudnych warunkach terenowych. Wbudowany moduł łączności Bluetooth pozwala nawigacji korzystać z łącza danych telefonów GSM w celu pobrania informacji o ruchu drogowym. Możliwość współpracy z serwerami ruchu Traffic systemów nawigacyjnych pozwala ocenić bieżącą sytuację drogową na ekranie nawigacji i automatycznie modyfikować trasę przejazdu, w zależności od bieżącej przepustowości dróg, blokad drogowych, itp. Dzięki temu, użytkownicy BLOW GPS43FBT mogą znacznie szybciej od pozostałych kierowców dotrzeć do celu podróży.

Urządzenie może być dostarczane z oprogramowaniem nawigacyjnym lub bez, pozwalając użytkownikowi wybrać jego ulubiony program. W wersji z zainstalowanym oprogramowaniem, za wyznaczanie tras odpowiada najnowsza AutoMapa 6.8.1, zawierająca dokładne plany nawigacyjne kilkudziesięciu tysięcy miast i ponad 640 tysięcy Użytecznych Punktów (POI). Użytkownicy mogą korzystać z asystenta pasa ruchu, który ułatwia pokonywanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów. Dostępne są również informacje o progach zwalniających, sygnalizacji świetlnej i uaktualnione pozycje słupków pikietażowych, pomocne przy korzystaniu z łączności CB. Początkujący kierowcy ucieszą się też na pewno z trybu „łatwej” trasy, który stara się omijać skręty w lewo, unika zawracania, a tam gdzie to możliwe, nie prowadzi przez ronda wybierając drogi możliwie najwyższej kategorii.

BLOW GPS43FBT może służyć jako zestaw głośnomówiący, zwiększając znacząco bezpieczeństwo jazdy. Poprzez wykorzystanie łącza Bluetooth umożliwia obsługę zaimportowanej, pełnej książki adresowej telefonu i historii połączeń. Podczas jazdy nawigacja inteligentnie wybiera najważniejsze komunikaty wyciszając, w zależności od potrzeb, muzykę, informacje nawigacyjne, bądź rozmowy telefoniczne. Nawigacja może pełnić rolę odtwarzacza audio-wideo oraz transmitera FM umożliwiającego transmisję dźwięku do samochodowego systemu nagłośnienia.

BLOW oferuje też opcjonalnie najwyższej klasy uchwyty samochodowe firmy HR Auto-Comfort zapewniające bezpieczeństwo nawigacji i pozwalające optymalnie dostosować położenie urządzenia w kokpicie samochodu. Przeprowadzone testy potwierdziły, że w przeciwieństwie do wielu obecnych na rynku systemów mocowań, uchwyty oferowane przez BLOW nie odklejają się przy skrajnie niskich lub wysokich temperaturach, jak również przy dużej wilgotności powietrza i długotrwałych wstrząsach.

Specyfikacja techniczna BLOW GPS43FBT:

Wyświetlacz: ciekłokrystaliczny panel dotykowy 4,3"

Rozdzielczość ekranu: 480 x 272

System operacyjny: WINDOWS CE NET 5.0

Procesor: MK3351 468 MHz

SDRAM/ROM Flash: 64MB/128MB

Złącze USB: mini USB 2.0 Full Speed

Pamięć zewnętrzna: TF do 8GB

Odbiornik GPS: MTK 42 kanały

Wbudowany transmiter FM: TAK

Wbudowany Bluetooth z DUN: TAK

Obsługiwane pliki Video: AVI, WMV, ASF, ASV, DAT, MPEG, MPG, MOV

Obsługiwane pliki Audio: WAV, WMA, MP3

Wymiary urządzenia: 111 x 74 x 12 mm


Tagi: Nawigacja, BLOW, Gps
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: