Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GPS

Nav N Go iGO 8 ponowny sukces firmy Nav N GO
Nav N Go iGo 8 pojawi się w sprzedaży w drugim kwartale 2008r. Nav N GO 8 zawiera pełną mapę Europy (z pominięciem Rosji). Nowy produkt posiada wysoką rozdzielczość, trójwymiarowe nawigacyjne mapy pokazujące elementy rzeźby terenu, podniesienie dróg, punkty orientacji i budynki.
Firma HTC Corp., lider rynku teleinformatycznego, została uhonorowana statuetką „Wirtualnego Telefonu” na uroczystej Gali Oskarów IT organizowanej już po raz siódmy przez redakcję miesięcznika nowych technologii „Mobile Internet”. HTC TyTN II zdobył tytuł GPS Roku 2007 za udaną i nowatorską konstrukcję o wielu możliwościach przydatnych w biznesie.
Tagi: GPS, UMTS, HTC
Nuvi 750
Podobnie jak nowsze modele Nuvi 750 ma wiele podobnych cech - szeroki 4.3 calowy ekran sensorowy z 480x272 pikselami z ładnym białym podświetleniem.
Tagi: GPS, Nawigacja, Mapa, Nuvi
Nav N Go iGO 8 – prawdziwe doznania w nawigacji 3D
Długo oczekiwane oprogramowanie Nav N Go Igo 8 pojawi się w sprzedaży w drugim kwartale 2008r. Potrafi wyświetlić cieniowane i teksturowane elementy topografii wraz z modelami budynków w 3D, zapewniając zdecydowanie bardziej realistyczny wygląd.
Tagi: Nawigacja, GPS
 Magellana RoadMate 1200
Na pierwszy rzut oka Magellan RoadMate 1200 prezentuje się całkiem dobrze wśród nawigacji GPS. Jest dobrze zaprojektowanym urządzeniem , o prostej konstrukcji i intuicyjnej nawigacji.
Tagi: Nawigacja, GPS
Garmin Nuvi seria otrzymała reputację jako stała linia przenośnych systemów nawigacji, oferująca dokładność , dobre zaprojektowanie i łatwość użycia.
HP iPAQ Travel Companion 300 to elegancki system nawigacyjny zapewniający w podróży wyjątkowe trójwymiarowe wrażenia. Dzięki ekranowi dotykowemu wysokiej rozdzielczości o przekątnej 4,3 cala i wydajnej technogii GPS jest równie atrakcyjny dla oka, co użyteczny.
Tagi: HP, IPAQ, Nawigacja, GPS
Sony NV-U92TC - nawigacja GPS
System nawigacyjny GPS to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce bez problemów dotrzeć do celu. Pozwala uniknąć błądzenia, postojów na studiowanie map, kierowania z tylnej kanapy. To nieduże urządzenie może być także Twoim przewodnikiem, który doprowadzi Cię do najbliższej stacji benzynowej, parkingu czy restauracji. Ekran TFT 4,8", mapy pokrywające Europę Zachodnią, wewnętrzny akumulator na 2,5 godziny pracy, antena SiRFstar III, wewnętrzna pamięć flash o pojemności 2 GB, gniazdo Memory Stick Duo.
Tagi: Sony, Nawigacja, GPS
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: