Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GPS

Mio Moov S600 Full Europe
Moov S600 zapewnia bezpieczną i wygodną nawigację dzięki intuicyjnej obsłudze i zaawansowanym funkcjom. Podczas jazdy Przycisk szybkiego dostępu zapewnia błyskawiczny dostęp do ostatnio używanej funkcji. Z pomocą Mio Moov S600 można łatwo znaleźć najbliższy parking, natomiast korzystając z wejścia AV podłączyć do nawigacji kamerę parkowania, która ułatwi wykonywanie manewrów.
MODECOM FreeWAY MX2
Urządzenie GPS wyposażone w dwurdzeniowy procesor SiRF Atlas IV, który zapewnia efektywne przetwarzanie i obliczanie tras.
GPS - BLOW GPS60RBT
Urządzenie przypadnie do gustu wymagającym użytkownikom, którzy potrzebują ekranu większego niż modele 5-calowe, zapewniając jednocześnie wagę mniejszą od urządzeń 7-calowych. Nawigacja doskonale współpracuje z najnowszą AutoMapą 6.5 z systemem Traffic, która dostarcza mnóstwo informacji o sytuacji drogowej, pozwalając wyświetlić je bez utraty czytelności trasy. BLOW GPS60RBT wyposażona jest też w łącze Bluetooth do przesyłania danych i głosu z telefonu, system głośnomówiący, wejście audio-wideo i transmiter FM, umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego. Urządzenie może współpracować z przewodową lub bezprzewodową kamerą cofania.
Tagi: GPS, BLOW
NAWIGACJA BLOW CERTYFIKOWANA
Nawigacja BLOW GPS60RBT otrzymała certyfikat poprawności obsługi najnowszego programu AutoMapa 6.6
Tagi: NAWIGACJA, BLOW
NAWIGACJA BLOW GPS43Ybt
Uniwersalna nawigacja BLOW GPS43Ybt to propozycja zarówno dla grzybiarzy jak i wszystkich osób ceniących enklawę spokoju na leśnej polanie za wsią. Zostawienie samochodu w lesie, w którym brak punktów orientacyjnych sprawia, że trudno jest odnaleźć auto, nawet jeśli wydaje nam się, że znamy okolice.
Tagi: NAWIGACJA, BLOW
SATELITY WYŚLEDZĄ KAŻDY SAMOCHÓD
BLOW CCTR-700 - urządzenie do lokalizacji pojazdów. Niewielkie i odporne na warunki atmosferyczne urządzenie wyposażone w odbiornik GPS i moduł komunikacji GSM pozwala w każdej chwili określić pozycję pojazdu. Umożliwia również powiadomienie wyznaczonych numerów telefonicznych o wykryciu ruchu, przekroczeniu wyznaczonej strefy lub maksymalnej wyznaczonej prędkości. Funkcje te doskonale nadają się do wykorzystania w formie alarmów o potencjalnej kradzieży.
Tagi: Blow, Lokalizator, Gps
BLOW - NAWIGACJA W ROZMIARZE XXL
Zaawansowana 7-calowa nawigacja BLOW wykorzystująca najnowsze funkcje programu AutoMapa już dostępna w Polsce
Tagi: BLOW, NAWIGACJA
Nawigacja Lark FreeBird 43.2 LarkMapa
Dynamiczna nawigacja GPS od drzwi do drzwi>> 20 kanałowy odbiornik GPS>> Funkcje multimedialne>> Jasny i duży ekranNowy bWyraźny ekran dotykowy o przekątnej i wysokiej jasnościRozdzielczość ekranu 480 x 272 pikseliardzo czuły odbiornik zapewnia dokładną nawigację nawet w trudnych warunkach środowiska.
Tagi: Gps, Nawigacja, Lark
iPhone'a 4 w Orange
Oferta Orange prezentuje się nienajgorzej na tle konkurencji. Telefon można mieć nawet za 99zł.
Tagi: IPhone 4
 Prowadz, zwiedzaj i spotykaj sie ze znajomymi dzieki Sygic AURA
Firma Sygic wprowadziła na rynek polski program Sygic AURA Professional, który łączy zalety nawigacji GPS 3D z sieciami społecznościowymi.
Tagi: Sygic, GPS
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: