Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GPS

NAWIGACJA DOBRZE CHRONIONA
BLOW wprowadza do sprzedazy wysokiej jakosci, skorzane etui do nawigacji samochodowych.
Tagi: Blow, Gps
TomTom XXL IQ Routes Europe 27 krajów
GPS TomTom ma duży, bo 5-calowy wyświetlacz panoramiczny. Pamięć wewnętrzna mieści aż 2 GB danych. W standardzie z XXL otrzymuje się technologię TomTom Map Share, uchwyt typu Easy Port.
Tagi: Tom tom, Gps
Garmin Dakota 10 + Mapa TOPO
Urządzenie Dakota 10 z segmentu outdoor stanowi połączenie nawigacji z prostotą ekranu dotykowego. Ten wytrzymały system nawigacyjny wielkości dłoni składa się z ekranu dotykowego, bardzo czułego odbiornika GPS z funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie oraz mapy bazowej całego świata .
Tagi: Gps, Garmin
GPS Holux GR-245 na rower
GPSport 245 to niezwykle czuły odbiornik GPS, który nadaje się idealnie dla rowerzysty. Montując urządzenie na kierownicy, z łatwością odczytasz prędkość, *wysokość oraz pozycję* geograficzną. Funkcja logera GPS pozwala na zapisanie do 200000 współrzędnych geograficznych.
Tagi: Gps, Holux
MULTIMEDIALNA NAWIGACJA BLOW GPS43Ybt
BLOW,wprowadził do sprzedaży multimedialną nawigację samochodową BLOW GPS43Ybt. BLOW GPS43Ybt to idealny wybór dla osób poszukujących uniwersalnej nawigacji, która sprawdzi się zarówno w samochodzie, na rowerze, jak również podczas pieszych wędrówek.
Tagi: Blow, Nawigacja
Motorola MileStone XT720
Motorola zaprezentowała telefon MileStone XT720 wyposażony w 8-megapikselowy aparat fotograficzny i 3,7-calowy wyświetlacz dotykowy.
Tagi: Motorola, Telefon
NAWIGACJA BLOW POZWOLI INTELIGENTNIE OMINAC KORKI I UTRUDNIENIA W RUCHU
Nawigacja BLOW GPS50Ybt otrzymala certyfikat poprawnosci obslugi systemu Traffic on-line najnowszego programu AutoMapa 6.5
Tagi: Blow, Nawigacja
Poręczna nawigacja 3,5 cala dla turystów - BLOW GPS 35V
BLOW, wprowadził do sprzedaży kompaktową, multimedialną nawigację o przekątnej ekranu 3,5 cala, która doskonale sprawdza się w roli nawigacji samochodowej jak również w turystyce pieszej - BLOW GPS 35V.
Tagi: Blow, Gps, Nawigacja
GoClever 5066 FMBT Polska
GoClever 5066 FMBT Polska to nowe 5-calowe urządzenie nawigacyjne w superpłaskiej obudowie. Szybki procesor specjalizowany do nawigacji i multimediów zapewnia komfortowe korzystanie ze wszystkich funkcji urządzenia.
AutoMapa 6.5
AutoMapa wprowadza funkcję Asystenta Pasa Ruchu dla największych krajów Europy.
Tagi: Automapa, Gps
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: