Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GPS

TomTom Go Live 1000
Nawigacja TomTom Go Live 1000,będzie oferować informacje o ruchu na drogach, pogodzie i informacje o paliwie a wszystko to w czasie rzeczywistym.
Tagi: Tom tom, Gps
Odbiorniki GPS Holux
W sprzedaży pojawiły się bezprzewodowe loggery GPS marki Holux – modele M-241, M-1000C i GR-245. Urządzenia informują o aktualnym położeniu geograficznym oraz zapamiętują trasę podróży. Przydają się podczas codziennych wycieczek i wakacyjnych podróży, a także w transporcie, turystyce, rolnictwie i gospodarce leśnej.
Tagi: GPS, Holux, Fen
Mobilna mapa NAVIGO 9i
NAVIGO to wyjątkowa nawigacja - oferująca unikatową funkcjonalność. W trakcie nawigacji masz także dostęp do niezwykle szczegółowych informacji o obiektach przydatnych w podróży: restauracjach, noclegach i atrakcjach turystycznych.
Tagi: Mapa, NAVIGO, Gps
NavRoad NR320BM MOTO
NavRoad wraz z wprowadzeniem nowego modelu rozszerza dotychczasową funkcjonalność.
MULTIMEDIALNE CENTRUM NAWIGACJI BLOW Z KAMERĄ COFANIA
BLOW, wprowadza do sprzedaży nową multimedialną nawigację samochodową GPS z kamerą cofania - BLOW GPS50Ybt. Przestrzenna, 5-calowa, panoramiczna nawigacja wyposażona jest w 42-kanałowy odbiornik GPS, złącze Bluetooth do przesyłania danych i głosu z telefonu, system głośnomówiący, przeglądarkę internetową, wejście audio-wideo i transmiter FM, umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego. Urządzenie może także współpracować z przewodową lub bezprzewodową kamerą cofania. Dane drogowe, system optymalizacji trasy i najświeższe informacje o sytuacji drogowej zapewnia najnowsza Automapa 6.2.
Tagi: BLOW, Gps
GoClever 5055 Europa
Ściągaj miliony zdjęć ze znacznikami geograficznymi z internetu lub zrób je sam. Dzięki intuicyjnej obsłudze nawigacji GoClever 5055 bez problemu wyznaczysz trasę przejazdu. Do Ciebie należy jedynie podanie miejsc, które chcesz odwiedzić, a GoClever Map znajdzie je i ułoży ich kolejność na trasie tak, by Twoja podróż była najszybsza. Ponadto dzięki realistycznie odwzorowanym, trójwymiarowym, charakterystycznym budynkom miast z łatwością odnajdziesz się w każdym otoczeniu.
Tagi: Goclever, Gps
NavRoad NR780H
Nowy model NavRoad NR780H zaskakuje różnorodnością oraz ilością wbudowanych funkcji. Wyposażony w dotykowy, 7-calowy ekran LCD (800x480 pikseli) pozwala na oglądanie filmów z napisami (możliwość zmiany rozmiaru i koloru czcionki) oraz przeglądanie zdjęć (również w formie pokazu slajdów). Przestrzenny dźwięk gwarantują wbudowane głośniki stereofoniczne, a dodatkową funkcjonalność zapewniają: kalkulator, notatnik, gry oraz możliwość sparowania z telefonem komórkowym (Bluetooth). NavRoad posiada również dużą ilość złącz: host USB (możliwość podłączenia pamięci USB lub dysku twardego), mini-USB, 2 złącza AV (wsparcie dla kamery cofania lub DVD), złącze zewnętrznej anteny GPS, modułu TMC oraz gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe.
Garmin nüvi 255 W Europa
Garmin nüvi 255 W Europa został stworzony z myślą o amatorach turystyki, którzy oprócz nawigacji samochodowej docenią możliwość używania urządzenia w pieszych wycieczkach.
Tagi: Garmin, Gps, Nawigacja
GPS PENTAGRAM Nomad 35 P 5230
System nawigacji GPS PENTAGRAM Nomad 35 P 5230 + Navigo9i Polska z Turystyką. Nomad 35 ma wbudowany szybki układ GPS - SiRF Atlas III, co pozwala na szybkie odświeżanie. Kolorowy ekran odbiornika w rozmiarze 3,5 cala jest wyrazisty i nie przytłacza samochodowej szyby. Użytkownik dostaje również wraz z Nomadem 1 GB na własne dane.
Tagi: Gps, Pentagram
Nawigacja samochodowa Navigon 7310 FEU/4,3/TMC/Fresh
NAVIGON 7310, flagowy model nowej serii systemów nawigacyjnych, wyposażony jest w funkcje, które maksymalnie ułatwiają podróżowanie ze wsparciem GPS. Dzięki Panorama View3D, Landmark View3D oraz City View3D urządzenie zapewnia realistyczny, trójwymiarowy obraz otoczenia, a także wartych uwagi obiektów
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: