Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GPS

Nawigacja MIO MOOV 500 PL
Mio Moov 500 wyposażone jest w duży 4,7- calowy ekran, który zapewni doskonałą jakość obrazu, a także prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, który znacznie ułatwia posługiwanie się urządzeniem. Producent wyposażył nawigację w klawiaturę fonetyczną, która umożliwia wyszukiwanie określonych lokalizacji w różnych językach (lokalnym i ustawionym w urządzeniu) i toleruje błędy w nazwach (np. Paryż vs Paris). Rodzina Moov jest również pierwszą wyposażoną standardowo w nową technologię SiRF InstantFixII. Technologia ta przewiduje, gdzie będą znajdować się satelity GPS w momencie włączenia urządzenia, co pozwala uzyskać namiar w ciągu zaledwie pięciu sekund i rozpocząć nawigację od razu po uruchomieniu samochodu. Dodatkowo urządzenie zapamiętuje poprzednie ustawienie satelitów, co znacznie przyspiesza kolejne wyszukiwanie sygnału GPS. Urządzenie Moov 500 zawiera dokładną mapę Polski
 Cruser: Sigma A43
Sigma powiększa asortyment produktów Crusera, na który dotychczas składały się modele: Gamma A43 oraz Omega A70 z 3 mapami: Automapa Polska XL, Automapa Europa, MapaMap TOP.
Tagi: Cruser, Gps
SONY NV-U93T GPS
Osobisty system nawigacyjny o małej głębokości z mapami 37 krajów europejskich, panoramicznym wyświetlaczem 4,8" i funkcją telefonowania bez użycia rąk przez Bluetooth.
Tagi: SONY, GPS
Mio Moov S555 (44 kraje)
Moov S555 to nawigacja dla oczekujących więcej. Łączy funkcje oprogramowania Spirit z komunikacją i usługami dostępnymi dzięki technologii Bluetooth oraz Foto nawigacją NavPix.
MapaMap: ostrzeżenie przed przejazdami kolejowymi
Najnowsza edycja nawigacji MapaMap, przygotowana specjalnie na tegoroczne wakacje, wprowadza nową funkcjonalność polegającą na ostrzeganiu przed przejazdami kolejowymi. MapaMap ostrzega także przed czarnymi punktami oraz fotoradaram.
Tagi: MapaMap, Gps
GPS Mio Explora K75
Firma Mio została ponownie uhonorowana podczas najbardziej prestiżowych azjatyckich targów branży IT, otrzymując nagrodę Best Choice of Computex 2009 za telefon GPS Explora K75
Tagi: Mio, Telefon, Gsm
System nawigacji GPS PENTAGRAM Nomad P 5210 + AutoMapa PL +2GB SD X100
PENTAGRAM Nomad z AutoMapą to wyjątkowe urządzenie do nawigacji. Dzięki niemu podróżowanie staje się proste, a kierowca bezbłędnie i bezproblemowo znajdzie najlepszą i najkrótszą drogę do celu. Nomad przyda się również na każdym jachcie i w każdym rejsie, a także na szlaku turystycznym.
Goclever 3535 GPS 3.5" Polska (eMapa)
Mapa Polski (eMapa) - 651 640 km dróg wszystkich kategorii, 100\% - 1323 km autostrad, Ponad 137 tys ulic z nazwami, 4364 !!! planów miast i miejscowości, 892 (100\% !!!) Nawigacyjnych planów miast, 478 planów miast z pełną informacją nawigacyjną, Ponad 70 tys miejscowości i osad, 105 tys POI (punktów użyteczności publicznej), 100 \% procent populacji miejskiej Polski objętej planami nawigacyjnymi, 82 \% populacji Polski objętej nawigacyjnymi planami miejscowości, 57 \% populacji Polski objętej dokładnymi punktowymi adresami, 100 \% pokrycia sieci dróg prowadzących do miejsc zamieszkania.
MIO MOOV 500 PL
Mio Moov 500 wyposażone jest w duży 4,7- calowy ekran, który zapewni doskonałą jakość obrazu, a także prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, który znacznie ułatwia posługiwanie się urządzeniem.
NETGEAR PREZENTUJE USLUGI KOMORKOWE W TECHNOLOGII 3G FEMTOCELL
NETGEAR®, Inc. podczas najważniejszych światowych targów technologii komórkowych - GSMA Mobile World Congress, które rozpoczęły się w Barcelonie 16 lutego, zademonstrowała bramkę Femtocell Voice Gateway (DVG834GH) umożliwiającą konwergencję usług sieciowych.
Tagi: NETGEAR, 3g, Router
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: