Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GPS

Sony GPS-CS3KA
Japońska korporacja SONY przedstawiła ciekawy model odbiornika GPS, służącego do geotagowania zdjęć.
Tagi: Sony, Gps
FEN  Traffic Assist Z100 GPS
Traffic Assist Z100 to model przystosowany do pracy w ekstremalnych warunkach - sprawdza się nie tylko w samochodzie, ale także podczas jazdy na motorze czy na trasie górskich wycieczek.
Tagi: FEN, GPS
Manta GPS060 Easy Rider - nagrodzona.
Najnowszy model nawigacji samochodowej firmy Manta został nagrodzony w teście nawigacji KŚ 01/2009 w stosunku CENA/JAKOŚĆ.
Tagi: Manta, Easy Rider
NavRoad NR411 + AutoMapa Polska + Europa + SD2GB
NR411 jest następcą modelu NR410. Tak samo jak jego poprzednik jest rozwiązaniem dla osób poszukujących niedrogiego, prostego a zarazem dobrej jakości urządzenia do nawigacji. Nowy model dysponuje równie dużym, wysokiej klasy ekranem o przekątnej 4,3'' oraz opływowym kształtem.
Tagi: NavRoad, GPS, AutoMapa
MANTA  GPS-050 Bluetooth Easy Rider
Najnowszy model nawigacji samochodowej firmy Manta odbierze telefon podczas jazdy. Bez użycia komórki zadzwonisz do dowolnej osoby na świecie. Obudowa slim, niewiarygodna czułość ekranu, wbudowana jedna z najlepszych map
Tagi: MANTA, Bluetooth, GPS
Trak z AutoMapą!
Producenci AutoMapy oraz Trak Electronics Polska , podpisali umowę, na mocy której wybrane nawigacje GPS firmy Trak będą sprzedawane na polskim rynku z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa.
Tagi: AUTOMAPA, TRAK, GPS
Mio C725
Mio C725 to nie tylko GPS, to multimedialne centrum rozrywki. Urządzenie prócz nawigacji odtwarza filmy, muzykę, pozwala na przeglądanie zdjęć. Może także służyć jako dodatkowy ekran przenośnego DVD. 7 calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pozwala na swobodne przeglądanie map czy filmów.
PRADA II OD LG W POLSCE
Firma LG Electronics (LG), światowy lider technologii i projektowania telefonii komórkowej, oraz PRADA, jeden z najsłynniejszych domów mody, ogłosiły wprowadzenie na polski rynek niecierpliwie wyczekiwanego następcy telefonu PRADA od LG.
Tagi: Lg, Prada, HSDPA, Wi-Fi
Dior ma swój telefon
Christian Dior wchodzi na rynek telefonów komórkowych. Jego pierwszym produktem będzie telefon nazwany "Dior Phone Diamonds".
Tagi: Dior
System ostrzegania przed radarami : l’INFORAD V3
INFORAD V3 jest systemem GPS ostrzegania przed radarami, który został zaprojektowany i wyprodukowany w Europie aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kierowców w kwestii bezpieczeństwa na drodze. Umieszczony na desce rozdzielczej samochodu, INFORAD V3 pomoże Ci uniknąć zbyt szybkiej jazdy, uchroni przed zdobyciem punktów karnych oraz poprawi Twoje bezpieczeństwo na drodze.
Tagi: GPS, Antyradar
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: