Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

Final Fantasy XIII-2
Polska premiera kolejnej odsłony najpopularniejszego cyklu jRPG Final Fantasy XIII-2. Gracze mają szansę poznać dalszy ciąg historii przedstawionej w trzynastej odsłonie serii.
Tagi: Gra, Ps3, Xbox
Mass Effect 3 i Kingdoms of Amalur: Reckoning
Premiera Mass Effecta już za niecałe dwa miesiące. Electronic Arts postanowiło rozkręcić trochę akcję reklamową gry. W tym przypadku również gracze oczekujący na Kingdoms of Amalur: Reckoning powinni poczuć się zainteresowani, ponieważ na wszystkich chętnych czekają bonusy.
Tagi: Gra
World of Warcraft: Mists of Pandaria
Mists of Pandaria to czwarty dodatek do World of Warcraft, bijącego rekordy popularności przedstawiciela gatunku MMOcRPG autorstwa firmy Blizzard.
Tagi: Gra
Star Wars: The Old Republic
Firma Electronic Arts Polska poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży najnowszej produkcji opierającej się o niezwykle popularne uniwersum Gwiezdnych Wojen – gry Star Wars: The Old Republic
Tagi: Gra, Star wars
Tekken Hybrid (PS3)
Stań do walki w zremasterowanej dla PS3 wersji klasyka z PlayStation 2, Tekken Tag Tournament, prezentującej się w rozdzielczości HD na dysku Blu-ray.
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (PS3)
Nathan Drake wyrusza na poszukiwanie legendarnej Atlantydy Piasków w systemie PlayStation 3.
Tagi: Gra, Ps3
Anno 2070
Kategoria: Strategiczne Platforma: PC Tryb gry: Single-player i multi-player Producent: Related Designs Dystrybutor: Ubisoft Data wydania - świat: 2011-12-01 Data wydania - Polska: 2011-12-01
Tagi: Gra, Ubisoft
FIFA 12
Po raz pierwszy w wersji FIFA na PC znalazł się wielokrotnie nagradzany system rozgrywki z PlayStation®3 i Xbox 360® wraz z trybami gry i zupełnie nowym modelem zderzeń zawodników.
Tagi: Gra
PlayStation Vita
Nowa przenośna konsola, oferująca nowe możliwości gry i łączności. Dzięki dwóm analogowym drążkom, 5-calowemu dotykowemu ekranowi OLED i mocnej grafice zapewnia wrażenia z gier następnej generacji na przenośne konsole. A dzięki wbudowanemu połączeniu 3G oraz Wi-Fi możesz grać w sieci ze znajomymi kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz.
Tagi: PlayStation, Sony
Słuchawki ROG Vulcan ANC
Firma ASUS stworzyła pierwsze na świecie, profesjonalne słuchawki dla graczy z aktywną eliminacją szumów.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: