Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Let’s Dance With Mel B

atańcz, jak nigdy wcześniej! Po sukcesie przeznaczonego na Xbox360 Kinect oraz PlayStation Move programu treningowego Get Fit with Mel B, włoskie studio Black Bean Games przedstawia kolejną grę z udziałem gwiazdy zespołu Spice Girls – Melanie Brown.

Gra Let's Dance With Mel B przeznaczona na konsolę PlayStation3 z systemem Move oraz konsolę Xbox360 z systemem Kinect już dostępna w ofercie Galapagos Interactive.

Przygotowana przez specjalistów od technologii śledzenia ruchu Let's Dance with Mel B to jedyna gra, która pozwala graczom na sprawdzenie swoich tanecznych umiejętności na wirtualnym parkiecie i u boku zawodowych tancerzy. Dzięki zaawansowanej technologii, gracze będą mogli zobaczyć samych siebie na ekranach telewizorów i podziwiać swoje umiejętności taneczne.

Let's Dance With Mel B to wspaniała zabawa zarówno dla doświadczonych królów parkietu jak i tych, którzy taniec do tej pory znali tylko z telewizji. Dzięki pojawiającym się na ekranie podpowiedziom i wskazówkom od samej Mel B, każdy z nas będzie mógł stać się prawdziwym tancerzem.

Let's Dance with Mel B zachwyci nie tylko wspaniałą oprawą graficzną, dzięki której gracze poczują się jak finaliści Tańca z Gwiazdami, ale również doskonałą muzyką. W grze znajdzie się 28 muzycznych przebojów wykonywanych przez takie sławy jak Rihanna, Lady Gaga, Pussy Cat Dolls czy Fatboy Slim.

Gra Let's Dance With Mel B przeznaczona jest dla jednego i więcej graczy, którzy wspólnie z Mel B i towarzyszącymi jej tancerzami tworzą wyjątkową grupę taneczną, której niestraszne są tańce latynoskie, klubowe, a nawet układy rodem z klasycznych musicali. Jednocześnie może bawić się do 8 graczy.

Jeszcze nigdy taniec nie był tak kuszący i zabawny.


Tagi: Gra, Galapagos
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: