Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gra Heros of Newerth - za darmo

Firma S2 Games, odpowiedzialna za stworzenie gry Heroes of Newerth - poinformowała o udostępnieniu gry zupełnie za darmo.

Gra Heroes of Newerth jest sieciową strategią czasu rzeczywistego typu Defense of the Ancient, wyraźnie wzorowaną na kultowym już WarCraft III oraz jego modyfikacjach. Gracz ma za zadanie zniszczyć główną bazę swojego przeciwnika.

Udział w walce mogą wziąć dwa zespoły po pięć osób każdy, a więc gra umożliwia zabawę dla maksymalnie 10 osób na jednej mapie. Gracze do swojej dyspozycji otrzymali dwie frakcje Legion oraz HellBourne - każda z nich wyróżnia się unikalnymi cechami i ma własne zróżnicowane jednostki.

Twórcy udostępnili grę za darmo, aby pozyskać większą liczbę użytkowników oraz zwiększyć popularność swojej produkcji. Mimo wszystko w grze funkcjonują nieobowiązkowe mikropłatności, które pozwalają twórcom na dalszy rozwój produkcji.

Gra jest dostępna do pobrania w natywnej wersji dla systemów Windows, Mac OS X oraz - co jest niespodzianką również dla Linuksa. Aby móc wsić udział w sieciowym zmaganiach wymagana jest rejestracja na serwerze gry Heroes of Newerth. Grę można pobrać pod adresem heroesofnewerth.com.


Tagi: Gra
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: