Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

World of Warcraft: Mists of Pandaria

Mists of Pandaria to czwarty dodatek do World of Warcraft, bijącego rekordy popularności przedstawiciela gatunku MMOcRPG autorstwa firmy Blizzard.

Znani z trzeciej odsłony strategii czasu rzeczywistego Warcraft Pandareni są nową, grywalną rasą, wprowadzoną w World of Warcraft: Mists of Pandaria. Akcja rozszerzenia toczy się po wydarzeniach ukazanych w World of Warcraft: Cataclysm. Nowi bohaterowie wyłonili się z gęstów lasów po to, by opowiedzieć się po stronie Horda lub Przymierzy.

World of Warcraft: Mists of Pandaria oferuje zupełnie nowy kontynent, tytułową Pandarię, grywalną rasę, w skład której wchodzą jednostki znane z Warcrafta III, jak również zupełnie nowa klasa postaci, mnich specjalizujący się w starożytnych, pandareńskich sztukach walki. Podczas rozgrywki mamy okazję zwiedzić między innymi bujny Jade Forest i wejść na zdradliwy Kun-Lai Summit. Gra zawiera tryb wyzwań dla podziemi, w którym pięciu graczy bierze udział w próbie czasowej.

World of Warcraft: Mists of Pandaria pozwala rozwinąć postać do maksymalnie 90 poziomu doświadczenia, a także umożliwia zdobycie nowych umiejętności i zaklęć. Twórcy poprawili system talentów, dzięki czemu możemy modyfikować postać w dowolny sposób.

Dodatek do gry, nie działa bez pozostałych części. Gra przeznaczona do działania wyłącznie na europejskich serwerach.


Tagi: Gra
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: