Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

Borderlands (PC)
Borderlands to strzelanka akcji nowej generacji, która pokaże Ci prawdziwie postapokaliptyczną planetę Pandora!
Tagi: Gra
Epic Mickey
Warren Spector opowiedział o swoim nowym projekcie - Epic Mickey.
Tagi: Gra
Pro Evolution Soccer 2010 (PC)
Pro Evolution Soccer 2010 jest kolejną odsłoną popularnej serii symulatorów piłki nożnej. PES 2010 stawia przede wszystkim na jak największy realizm, dlatego też wymaga od graczy nie tylko dużej zręczności i błyskawicznego refleksu, ale także podejścia strategicznego i dobrego wyczucia sytuacji.
Tagi: Gra
Call of Duty Modern Warfare II PL (PC)
Modern Warfare 2 to już szósta odsłona, cenionej wśród graczy, serii wojennych fps’ów. Gra nawiązuje fabularnie do czwartej odsłony serii Call of Duty - Modern Warfare i po raz drugi skupia się na współczesnych realiach i teraźniejszym, choć fikcyjnym, konflikcie.
Tagi: Gra
Operation Flashpoint: Dragon Rising PL (PC)
Operation Flashpoint: Dragon Rising to kolejna odsłona serii taktycznych gier akcji, ukazanych z perspektywy pierwszej osoby.
Tagi: Gra
Need for Speed: Shift na PC
Nowa część kultowej serii Need for Speed to krok w kierunku symulacji, która daje kierownicę do ręki wszystkim pasjonatom sportów motorowych marzącym o poprowadzeniu jednego z najmocniejszych aut świata
Tagi: Gra
Star Wars: Knights of the Old Republic II (PC)
Druga część znakomitej gry z gatunku cRPG przygotowanej przez kanadyjskie studio BioWare. Akcja The Sith Lords rozpoczyna się w pięć lat po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce w pierwszej części, zaś historia którą przedstawia nie jest bezpośrednią kontynuacją fabuły "jedynki". Gracze wcielają się w postać ostatniego z rycerzy Jedi, który powraca z wygnania do Republiki. Zupełnie nowe moce, bronie, lokacje, postacie i klasy oraz doskonała oprawa audio-wizualna wzbogacają drugą część opowieści o rycerzach Jedi dawnych czasów.
Tagi: Gra
Mario Kart z kierownicą (Wii)
Usiądź za kierownicą gokarta lub motocykla i weź udział w szalonych wyścigach! zbieraj power-upy, które poprawią twoje wyniki i stworzą utrudnienia dla twoich przeciwników. Baw się z przyjaciółmi i sprawdzaj rankingi na Mario Kart Channel. znajduj skróty, wykonuj akrobacje i pokonaj rywali!
Tagi: Gra, Wii
Konsola Sony Playstation PSP 3004
Najnowsza, lżejsza, mniejsza wersja PSP - posiada możliwość podłączenia do odbiornika TV! PlayStation Portable Slim&Light to zupełnie nowa jakość na polu przenośnych konsol. Nowa wersja popularnego urządzenia jest o 19\% mniejsza i o 33\% lżejsza od swojego pierwowzoru. Firma Sony zwiększyła również ilość pamięci RAM (z 32 MB na 64 MB) i wymieniła baterię. Długo oczekiwana, o ogromnych możliwościach, doskonale zaprojektowana i oferująca potężne spektrum możliwości. PSP (PlayStation Portable) pozwala na uruchamianie gier technicznie (grafika, dźwięk) bardzo zbliżonych do tych z PlayStation 2.
Tagi: Sony, Playstation, PSP
Colin McRae: DiRT 2 (X360)
Colin McRae: DiRT 2 łączy fascynacje sportami ekstremalnymi z zamiłowaniem do ciekawych imprez off-roadowych.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: