Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

PlayStation4 ?
Z uwagi na ogromne zainteresowanie poprzednimi wersjami, Tai Chiem zaprojektował ultranowoczesne PlayStation 4. Założeniem pomysłodawcy jest stworzenie sprzętu wzbogaconego zaawansowanymi funkcjami, z jakimi fani gier wideo jeszcze się nie zetknęli.
Tagi: Sony, Playstation
FIFA 10 PL (X360)
Gra FIFA 10 to efekt prac nad pełnym wykorzystaniem potencjału świetnego silnika gry znanego z poprzedniej wersji, przy nieocenionej pomocy graczy, których liczne sugestie wyznaczyły kierunek działań zespołu programistów. FIFA 10 posiada ulepszony system rozgrywki, bazujący na szybkich i inteligentnych reakcjach zawodników. Ponadto dla miłośników wyzwań długoterminowych przygotowano gruntownie odświeżony tryb menedżerski. Dzięki temu FIFA 10 ustanawia nowy standard realizmu i punkt odniesienia w dziedzinie symulacji piłki nożnej.
Tagi: Gry, XBox 360
Need for Speed Shift (X360)
Nowa część kultowej serii to krok w kierunku symulacji, która daje kierownicę do ręki wszystkim pasjonatom sportów motorowych marzącym o poprowadzeniu jednego z najmocniejszych aut świata.
Tagi: Gra
Slim rozeszło się w 3 dni
Sony informuje, że w ciągu zaledwie trzech dni od rynkowej premiery swojej nowej, cienkiej konsoli Playstation 3 Slim, zdołało sprzedaż 150 tys. jej egzemplarzy.
Sony Playstation 3 Slim 120GB
Nowy system domowej rozrywki Sony Playstation 3 Slim to najnowsze technologie, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się filmami i grami w jakości HD na płytach Blu-ray Disc, a także innymi funkcjami i usługami do pobrania z sieci. Pamięć nowego Playstation 3 Slim została zwiększona z 80 GB do 120 GB, a to oznacza, że użytkownicy będą mogli przechowywać na nim więcej gier, muzyki, zdjęć, filmów. Architektura systemu, począwszy od zasilania, aż po system chłodzenia, została kompletnie zmieniona, co pozwoliło uzyskać mniejsze rozmiary i wagę.
Tagi: Sony, Playstation
CSI: 3 wymiary zbrodni (PC)
Dołącz do słynnego biura śledczego CSI z Las Vegas i zbadaj 5 zupełnie nowych spraw, wykorzystując najnowszy sprzęt. Pracuj z Grissomem, Catherine i pozostałymi postaciami z serialu, a przy śledztwie używaj wyszukanych narzędzi. Aby odkryć prawdę stojącą za przestępstwami musisz odwiedzić miejsce zbrodni, przesłuchać podejrzanych, zebrać oraz zbadać ślady. Rozwiązuj zagadki i znajdź zależności pomiędzy podejrzanym, ofiarą i miejscem przestępstwa. Tylko w ten sposób będziesz w stanie dokonać aresztowania i rozwiązać sprawę.
Tagi: Csi, Gra
Gran Turismo 5
1000 samochodów, co najmniej 60 tras i współpraca z YouTube
Tagi: Gran Turismo, Gra
Europejska premiera Final Fantasy XIII wiosną 2010 roku
Yoshinori Kitase oznajmił w rozmowie z redakcją serwisu VG247.com na gamescom, że europejska premiera długo oczekiwanego Final Fantasy XIII odbędzie się wiosną 2010 roku. Istotne jest to, że na rynek zostaną wówczas wprowadzone jednocześnie obie edycje produkcji – na PlayStation 3 i Xboksa 360.
Odchudzona wersja Sony PS3
Na trwających właśnie w Kolonii targach GamesCom 2009 firma Sony zaprezentowała odchudzoną wersję swojej sztandarowej konsoli do gier - Sony PlayStation 3 Slim.
Tagi: Sony, PS3
Harry Potter i Książę Półkrwi (PC)
W grze Harry Potter i Książę Półkrwi Voldemort szykuje ostateczną rozprawę ze światem mugoli i czarodziejów. Hogwart nie jest już bezpiecznym schronieniem. Harry sądzi, że źródła niebezpieczeństwa należy szukać w samym zamku, jednak Dumbledore woli poświęcić wszystkie siły na przygotowanie Harry'ego do ostatecznej bitwy, która nadchodzi wielkimi krokami. Prawdziwy HIT dla wszystkich fanów książki i filmu!
Tagi: Gra
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: