Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

Natal w połowie 2010 roku
Projekt Natal, nowa technologia sterowania opracowana dla Xboxa 360, wejdzie do użytku w drugim kwartale przyszłego roku.
Tagi: Xbox 360
Mount & Blade (PC) TaleWorlds
Calradia - kraj pełen niebezpieczeństw i wielkich możliwości. Poszukiwacze przygód i najemnicy z różnych stron świata przybywają tu by spróbować swoich sił w niekończącej się walce o wpływy, bogactwa i sławę. Nawet bezimienny bohater, który posiada niezachwianą odwagę i silne ramię, może stać się wielkim wojownikiem i mieć wpływ na wydarzenia w całym królestwie.
Tagi: Gra
Najlepsze gry komputerowe zdaniem nastolatków
The Sims, Counter Strike i GTA San Andreas to najlepsze gry komputerowe wskazane przez nastolatków w sondażu, który przeprowadził serwis społecznościowy dla młodzieży – epuls.pl.
Fight Night Round 4 (X360)
Gra Fight Night Round 4 pozwala poprowadzić do walki zarówno współczesnych bokserów, jak i pięściarskie legendy z przeszłości, w tym Mika Tysona i Muhammada Alego.
Tagi: Gra, XBox 360
Quad Charger - Zestaw ładujący do 4 wiimotów
Rewelacyjny zestaw do konsoli Wii umożliwiający jednoczesne ładowanie do czterech kontrolerów Wiimote. Zapewni Twoim kontrolerom nie tylko szybkie i łatwe naładowanie ale także bezpieczne przechowywanie. Teraz możesz pożegnać drogie baterie i sporo zaoszczędzić. Dzięki specjalnej wtyczce kontrolery są ładowane nawet gdy konsola jest w stanie czuwania! Zestaw nie zawiera kontrolerów.
Tagi: Quad Charger, Wii
Hannah Montana The Movie (PC)
Gra powstała na podstawie najnowszej kinowej produkcji Disneya o tym samym tytule. Długo oczekiwana, pierwsza w historii gra na PC to odpowiedź na rosnącą popularność tego brandu. Miley Stewart to nastolatka prowadząca za dnia normalne, szkolne życie. Wieczorami natomiast przeistacza się w szalejąca na scenie gwiazdę pop. Dziewczyna prowadzi podwójne życie o czym nie wie prawie nikt z jej otoczenia. Gra składa się z dwóch głównych, przeplatających sie elementów: zadań muzyczno-rytmicznych do wykonania na scenie jako Hannah Montana oraz części logiczno-przygodowej życia codziennego jako Miley Stewart. Dodatkowo gra uzupełniona jest mini-grami sprawnościowymi oraz tzw. tour bus'em w którym dobieramy bohaterce strój i dodatki.
Tagi: Gra
Virtua Tennis 2009 (PS3)
Virtua Tennis 2009 to nowa część bestsellerowej gry symulującej zmagania na korcie. Dzięki produkcji firmy SEGA wszyscy pasjonaci tenisa ziemnego i dynamicznych gier zręcznościowych będą mogli stworzyć zawodnika swoich marzeń.
Tagi: Gra
Lineage II: The Chaotic Throne - Gracia Final (PC) © NCSoft
Lineage II to przepiękny, baśniowy świat, w którym majestatyczne smoki strzegą swych legowisk, ciężkozbrojni rycerze szturmują monumentalne zamki, a awanturniczy bohaterowie wędrują po bezdrożach, szukając sławy i bogactwa w walce z potworami. Lineage II to obecnie także jedna z najpopularniejszych gier Massively Multiplayer Online. Uznanie w oczach graczy tytuł zyskał dzięki dynamicznie zmieniającemu się w świecie gry otoczeniu. Każda z występujących tam "średniowiecznych" prowincji może zostać przejęta, odbita i włączona do jednego królestwa. Każda różni się też systemem politycznym, ekonomicznym i społecznym, co wydatnie wpływa na status postaci graczy. Tylko od preferowanego stylu zabawy zależy, czy aktywnie włączymy się do walki o dominację nad prowincjami, czy też wyruszymy w poszukiwaniu innych przygód w nieskończenie wielkim świecie Lineage!
Tagi: Gra
Trainz Simulator 2009 (PC) © Auran
Trainz Simulator 2009 to najnowsza część symulatora kolei, który w opinii graczy i prasy uważany jest za najlepszą tego typu grę na świecie. Do tej pory sprzedano ponad 1 milion gier sygnowanych logiem Trainz.
Tagi: Gra
Prototype (PS3)
Odkryj, co kryje się poza krawędzią ewolucji... Prototype to całkowicie nowa gra akcji TPP o otwartym świecie gry, pozwalająca graczowi znaleźć się w skórze zmiennokształtnej broni absolutnej.
Tagi: Prototype, Gra, Ps3
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: