Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

Blood Bowl (PC)
Blood Bowl to gra w luźny sposób nawiązująca do zasad futbolu amerykańskiego. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt... że mecze rozgrywają się w świecie Warhammera, a zamiast znanych z TV zawodników gracze mogą prowadzić drużyny złożone z orków, elfów i innych stworzeń zamieszkujących krainy fantasy. Korzenie gry sięgają lat 80-tych kiedy to firma Games Workshop wydała jej figurkową wersję. W tym roku Blood Bowl powraca w nowoczesnej oprawie w wersji na komputery PC i konsolę Xbox 360!
Tagi: Blood Bowl, Gra
Call of Juarez: Więzy Krwi (PC)
Call of Juarez: Więzy Krwi jest prequelem do uznanego na całym świecie action shootera osadzonego w realiach dzikiego zachodu.
Tagi: Gra
Ciężarówka promująca 'The Sims 3' ruszyła w trasę po Polsce
W trasę po Polsce wyjechała ciężarówka promująca grę "The Sims 3". W samochodzie można wypróbować aplikację oraz wziąć udział w związanych z nią atrakcjach.
Tagi: Sims 3, Gra
Terminator: Ocalenie (PC)
Najnowsza produkcja zwiazana z filmem Terminator. Tym razem jako John Connor stajemy na czele ruchu oporu, który w 2018 walczy o ocalenie ludzkości przed zagładą. Zbunotowany SKYNET i dowodzone przez niego zastępy śmiercionosnych maszyn, nazywanych przez ludzi Terminatorami systematycznie eksterminują pozostałości po zniszczonej nukleraną zagładą ludzkości. Gra oferuje solidna porcję adreanliny, doskonałą grafikę i niezwykle dynamiczną wciagająca fabułę stanwiącą uzupełnienie do kinowego hitu tego lata. W ręce graczy oddano realistycznie odwzrowany sugestywny postakpokaliptyczny świat z wiernie oddana fizyką, w którym sledzimy rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby. Ogromny wybór broni, zróżnicowani przeciwnicy oraz mozliwość gry w trybie co-oprative to niektóre z pósród wielu zalet tej gry!
Tagi: Gra
THE SIMS 3 w sklepach w Polsce.
„The Sims 3” to kolejny krok naprzód, jeśli chodzi o grafikę i możliwości samej rozgrywki, ale też krok w tył w stosunku do „The Sims 2” i wszystkich jego atrakcji zawartych w regularnie wydawanych dodatkach. Wygląda więc na to, że stanęliśmy w miejscu – trójka zapowiada się rewelacyjnie, jednak póki co to dwójka oferuje graczowi znacznie bardziej urozmaiconą zabawę. Ten stan się oczywiście zmieni, ale nie będzie to rewolucja, na którą liczyliśmy, tylko raczej powolny proces dokonujący się etapami. Za wejściówkę na każdy kolejny etap będzie trzeba zapłacić. Cóż, takie są twarde prawa rynku.
Tagi: THE SIMS 3, Gra
Dziś premiera Sims 3
Do sklepów na świecie trafiły dziś pudełka z nową odsłoną najlepiej sprzedającej się serii gier komputerowych - Sims 3. Niestety polscy gracze muszą wstrzymać się z zakupem do piątku.
Tagi: Sims 3, Gra
Sony PSP Go
W Sieci pojawiły się zdjęcia, film oraz informacje na temat specyfikacji nowej konsoli do gier - Sony PSP Go.
Tagi: Sony PSP Go
Microsoft sprzedał 30 mln konsol Xbox 360
Microsoft ogłosił, że na całym świecie sprzedał 30 milionów swoich konsol do gier wideo Xbox 360.
Street Fighter IV na PC?
Capcom zdradził wymagania sprzętowe Street Fighter IV na PC.
The Sims 3 "premiera"
Piratom po raz kolejny udało się na kilka tygodni przed premierą rozpowszechnić najnowszy przebój. The Sims 3 można już znaleźć w serwisach torrentowych.
Tagi: The sims3
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: