Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

THE SIMS 3 edycja kolekcjonerska
THE SIMS 3 edycja kolekcjonerska Wymagania sprzętowe:Dla komputera z Windows XP (Service Pack 2): procesor Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+, 1 GB pamięci RAM, karta graficzna 128 MB (GeForce FX 5900 / Radeon 9500); Dla komputera z Windows Vista (Service Pack 1), procesor Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+, 1.5 GB pamięci RAM, karta graficzna 128 MB (GeForce FX 5900 / Radeon 9500) Język:polski
Tagi: Gra, Sims
Speedway Liga (PC)
To wręcz spełnienie wieloletnich marzeń kibiców żużla – gra o najlepszej lidze Speedway na świecie: polskiej lidze żużlowej! W grze występują trzy polskie ligi oraz wszystkie znane zespoły. Wszyscy miłośnicy FIM Speedway Grand Prix 3 będą zaskoczeni, jak zostały poprawione i ulepszone same wyścigi, które tym razem są jeszcze bardziej realistyczne dzięki nowemu trybowi „symulacja”. To tytuł, obok którego żaden fan żużla nie będzie mógł przejść obojętnie!
Tagi: Gra
Resident Evil 5 potwierdzony na PC
W piątek 1 maja potwierdzono bowiem oficjalnie, że Resident Evil 5 ukażę się na rynku również w wersjach na komputery PC.
Tagi: Gry
The Sims 3 (PC)
The Sims 3 to nieskończone możliwości, liczne niespodzianki, nagłe zwroty akcji i mnóstwo zabawy! Producent: Maxis Dystrybutor: EA Polska Nośnik: DVD Data wydania: 2009-06-05 Platforma: PC Język: polski Przedział wiekowy: 12
Tagi: Gra, Sims
Rise of the Argonauts na PC
Rise of the Argonauts to gra action RPG powstała w studiu Liquid Entertainment (twórcy The Lord of the Rings: The War of the Ring oraz serii Battle Realms). Gra nawiązuje do mitologii greckiej, a jej głównym bohaterem jest Jazon - heros, syn Ajzona, króla Jolkos. Inspirowana mitem o poszukiwaniu Złotego Runa przedstawia zmienioną wersję wydarzeń, poszerzoną o nowe wątki wymyślone przez autorów gry.
Tagi: Gra, Rpg
Playstation 3  nowy firmware
Sony udostępniło wszystkim posiadaczom konsoli Playstation 3 zapowiadany już od jakiegoś czasu firmware oznaczony numerkiem 2.70.
Realmaze 3D w App Store
Deweloper Eric Haines zapowiada, że już niedługo pojawi się pierwsza gra od Starscene Software - firmy, w której pracuje. Tytuł ten to Realmaze 3D, czyli w pełni trójwymiarowy labirynt.
Gravity
Gravity to rewelacyjna gra logiczna umożliwiająca poznanie na własnej skórze praw fizyki, w tym tytułowego prawa grawitacji!
World of Goo (PC)
Nominowana do nagrody Seamusa McNallyego za najlepszą grę roku i zwycięzca w kategorii "Innowacyjny design" i "Technologiczna doskonałość" na festiwalu gier niezależnych w 2008 roku.
Quake Live ruszy 24 lutego - otwarta beta
Na oficjalnej stronie Quake Live pojawiła się informacja, że otwarte testy projektu ruszą już 24 lutego, a więc w najbliższy wtorek. Od tego dnia wszyscy chętni użytkownicy będą mogli sprawdzić, jak gra się w jednego z najlepszych sieciowych FPS-ów przez przeglądarkę.
Tagi: Quake Live, Gra
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: