Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim w lutym 2009
Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim to długo oczekiwany sequel innowacyjnej gry strategicznej,daje możliwość potyczki wieloosobowej w standardowych opcjach rozgrywki, pozwalających na zabawę czterem osobom, a także w nowych, innowacyjnych trybach multi.
Gry 2009
Co nas czeka w nowym roku , prezentujemy najgorętsze premiery 2009!
Tagi: Gry, Pc, Xbox, Ps3, Wii
Nowa "twarz" Lary Croft
The Sun opublikowało wczoraj nowe zdjęcia Alison Carroll będącej aktualnym wcieleniem seksownej archeolog - Lary Croft.
Prince of Persia (PC)
Najnowsza odsłona Prince of Persia to powrót gry-legendy W sprzedaży od 2009-01-16 .
My Sims
W wyluzowanym miasteczku znajdziesz dosłownie wszystko - wysoką górę, przystań promową, tętniącą życiem dzielnicę rozrywkową... Tylko na nabrzeżu nie dzieje się ostatnio najlepiej. Na szczęście, wykazując się odrobiną pomysłowości i dzięki uprzejmości innych mieszkańców, możesz przywrócić dawną świetność stylowego kurortu.
Tagi: My Sims
  „The Sims 3”
„The Sims 3” mają nadejść w lutym. Początkowo ukażą się tylko w wersji na PC.
Tagi: The Sims 3
Warhammer 40,000: Dawn of War II
Prastare rasy jednoczą siły i szykują się do walki o najwyższą stawkę. Będą miażdżyć przeciwników używając sprytu i brutalnej siły podsycanej żądzą władzy i supremacji ościennych planet.
Lord of The Rings: Conquest (PC)
The Lord of the Rings: Conquest to dynamiczna gra akcji, bazująca zarówno na powieściach J. R. R. Tolkiena jak i kinowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona.
Resistance 2 - PS3
Resistance 2 to pozycja, którą każdy posiadacz PS3 powinien mieć w swych zbiorach.
Tagi: Resistance, PS3
Tomb Raider Underworld (PC)
Akcja gry Tomb Raider: Underworld toczy się po wydarzeniach znanych z Tomb Raider Legend. Fabuła oparta na tajemnicy kalendarza Majów, nawiązywać będzie do tytułowego świata Podziemi, wywodzącego się z mitologii starożytnych cywilizacji. Bohaterka będzie musiała rozwiązać zagadkę związaną z brakującymi dniami z kalendarza Majów, podczas których otwiera się portal prowadzący do świata umarłych.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: