Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

TOP 10 EVER, czyli najwyżej ocenione gry wszech czasów
TOP 10 EVER, czyli najwyżej ocenione gry wszech czasów .Wyniki oparte zostały na średnich ocenach wiodących serwisów.
Tagi: Top 10, Gry
W tym roku mają się ukazać wersje sieciowe gry komputerowe, konkurujących ze sobą producentów konsol do gry Xbox 360 i PlayStation 3, firm Microsoft i Sony. Obie firmy przedstawią swoje gry z wirtualnymi światami na targach "Tokyo Game Show".
Nintendo ma wplanach rozpocząć sprzedaż nowego modelu przenośnej konsoli do gier DS. Urządzenie posiada wbudowany aparat cyfrowy a także odtwarzacz multimedialny. Według źródeł japońskiego dziennika Nikkej, premiera konsoli ma nastąpić jeszcze przed końcem roku 2008 a 2 października w Tokio ma się odbyć konferencja prasowa, na której ma zostać zaprezentowany nowy produkt. Konsola ma kosztować nie więcej niż 20 tysięcy jenów czyli około 129 euro.
Tagi: Nintendo
Dodatkowe 50 gier w SE F305
Model SE F305 wyposażono w technologię Mobile Gaming otrzyma dodatkowo dopalenie pod postacią 50 gier, które będą umieszczone na 512 Mb karcie. Poza grami, użytkownicy będą mogli także cieszyć się takimi hitami, jak 3D Night Fever, IQ Booster czy też Extreme pinball. Część gier ma pochodzić prawdopodobnie z Global Fun.
Tagi: Sony Ericson
Kieszonkowa Pandora w sprzedaży przed świętami
Po długim czasie oczekiwania, pojawiła się informacja o premierze kieszonkowej konsoli Pandora.
Packard Bell Ipowergames
Zakończył się puchar ipowergames - oryginalny turniej gier wideo stworzony przez Packard Bell. Turniej odbywał się w Palais Omnisports w Paris-Bercy (POPB) z okazji Le Mondial du Gaming.
Tagi: Packard Bell
Zapowedź gry Spore została ogłoszona już w 2005 roku. Mimo, iż nie ujrzałaona jeszcze światła dziennego, to zyskała już sporo zwolenników.
Sequel kultowej gry Diablo
Firma Blizzard poinformowała o trwających pracach nad kolejną częścią gry Diablo. Trzecia część ukaże się na komputery PC i MAC.
Tagi: Blizzard, Diablo
Bethesda znowu kusi Falloutem 3
Po ostatnich paru tygodniach ciszy, Bethesda postanowiła uraczyć fanów kilkoma nowymi screenami z Fallouta 3. Najnowsze opublikowane zrzuty ekranu pokazują głównego bohatera wraz z psim kompanem, mutanta w akcji i opis jednej z cech gracza. Do premiery gry jeszcze tylko nieco ponad 3 miesiące. Wtedy wszystko się okaże.
Tagi: Bethesda, Fallout
Znana już funkcja kamery w komputerze lub Playstation jaką jest interaktywna gra daje nam wiele przyjemności i noowych doznań. Do tej pory owe funkcje posiadała Sony EyeToy lecz ma ona obecnie rywala.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: