Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

Wiedźmin 2: Zabójcy królów (PC)
Druga część sagi RPG o przygodach Wiedźmina Geralta z Rivii oferuje wciągający, dojrzały scenariusz wyznaczający nowe standardy nieliniowej, skłaniającej do myślenia narracji. W sprzedaży od 2011-05-17.
Tagi: Gra
Crysis 2 (PS3)
Crysis to popularna seria strzelanin słynąca z najbardziej realistycznej grafiki. Crysis 2 jest dostępny na PC DVD, Playstation 3 oraz Xbox 360 w pełnej polskiej wersji językowej.
Tagi: Crysis 2, Gra
Warriors: Legends of Troy PlayStation 3 i Xbox 360
Twórcy kultowego Dynasty Warriors przedstawiają dynamiczną i niezwykle brutalną grę akcji inspirowaną klasyczną Iliadą Homera. Stań po stronie Hellenów lub Trojan by wziąć udział w największej bitwie antycznego świata. Gra przeznaczona na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 .
Tagi: Gra, Galapagos
Homefront Special Edition (PC)
Niesamowitą jakość doznań zapewni innowacyjny "drama engine", który oprócz oszołamiających efektów wizualnych oferuje totalnie nowe podejście w zakresie niepowtarzalności rozgrywki.
Tagi: Gra
Sims Średniowiecze - Edycja Limitowana
The Sims Średniowiecze to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu gier symulacyjnych The Sims.
Tagi: Gra, Sims
Shogun 2: Total War
Total War: Shogun 2 to kolejna gra z serii Total War, będąca kontynuacją Shogun: Total War z 2000 roku.
Tagi: Gra
The Sims 3: Impreza w plenerze (akcesoria)
Teraz Simy komfortowo spędzą czas na świeżym powietrzu! Zrób grilla, rozpal ognisko albo wyposaż willę swoich Simów w nową wannę z bąbelkami, bez której impreza się nie obędzie. Każdy Sim wie, że do świetnej imprezy w plenerze niezbędne są trzy rzeczy: dobre jedzenie, dobra zabawa i duży grill. Jak dodasz do tego jacuzzi, impreza będzie perfekcyjna!
Tagi: Sims, Gra
Abe's Oddysee w HD
Firma Just Add Water szykuje sympatycznego stworka Abe's Oddysee w jakości HD 3d.
Tagi: GRA
Deluxe Ski Jump 4
Do sieci trafiła wersja beta Deluxe Ski Jump 4.
Tagi: Gra
Xbox Media Center – XBMC 10.0
Ukazała się nowa wersja XBMC (Xbox Media Center) najlepszego, darmowego centrum multimedialnego przeznaczonego na komputery PC oraz na Xboxa jak i na Mac'a.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: