Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

Homefront PL
Homefront jest pierwszoosobową strzelaniną autorstwa Kaos Studios mającego na swoim koncie Frontlines: Fuel of War. Produkcja ta powstała na zlecenie Codemasters. Platformy docelowe to komputery osobiste i konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Dostępna - marzec 2011
Tagi: Gra
Symulator Farmy 2011 (PC)
Symulator farmy to jedyna gra, która pozwala zasiąść za sterami potężnych maszyn rolniczych. Nowości: tryb multiplayer ,pozwalający wspólnie pracować na jednej farmie przez Internet. Następca kultowego Symulatora Farmy
Tagi: Gra
OnLive !
OnLive, czyli rewolucyjna usługa dla graczy, która ma raz na zawsze wyeliminować problem piractwa i słabego sprzętu rusza na polskim rynku.
Tagi: OnLive, Gry
Ranking sprzedaży gier w listopadzie
Call of Duty: Black Ops zdominowało ranking sprzedaży w listopadzie 2010.
Tagi: Ranking, Gry
Xbox 360 wciąż najlepszy
Według badań, konsola Xbox 360 sprzedała się w ilości 1,37mln egzemplarzy w ciągu ostatniej połowy roku, stając się liderem rynkowym.
Tagi: Xbox 360
Uncharted 3: Drake’s Deception
Firma Sony i studio Naughty Doga zapowiedziały trzecią część rewelacyjnego Uncharted. Gra zmierza oczywiście na Playstation 3.
Sony Bravia z PlayStation 2
Na rynku pojawił się 22-calowy telewizor Sony z wbudowaną konsolą PlayStation 2.
Jagged Alliance 2
Studio bitComposer Games ujawniło datę premiery Jagged Alliance 2: Reloaded!
Tagi: Gra
 Gran Turismo 5
Premiera Gran Turismo 5 była wielokrotnie przesuwana, ale w końcu stała się faktem. Debiut (24 listopada 2010) przyniósł ze sobą nowy zwiastun oraz wiele recenzji, w których oceny nie spadają poniżej 7 w dziesięciopunktowej skali. Obietnice Sony znalazły potwierdzenie w rzeczywistości i najbardziej oczekiwana gra samochodowa ostatnich lat wchodzi do sprzedaży.
Tagi: Gra
BlazBlue: Calamity Trigger PC i PSP
Dynamiczna bijatyka dla weteranów i początkujących. Zapierająca dech w piersiach grafika 2D w stylu Anime. Po raz pierwszy na PC i PSP!
Tagi: Gra
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: