Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Gry

2010 FIFA World Cup South Africa
Już można kupić najnowszą część gry FIFA, zatytułowaną 2010 FIFA World Cup South Africa.
Tagi: Gra
 Crysis 2
W sieci jest dostępny oficjalny zwiastun drugiej części gry Crysis.
Tagi: GRA, Crysis
The Sims 3 Kariera -  dodatek do gry
Dzięki The Sims 3: Kariera gracze będą mogli podjąć się wielu niesamowitych i zróżnicowanych zawodów. Nic nie stanie na przeszkodzie, aby zostać pogromcą duchów, wynalazcą, rzeźbiarzem czy detektywem. W sprzedaży od 2010-06-04
Tagi: The sims, Gra
The Settlers 7
The Settlers 7: Droga do Królestwa Blue Byte Software • Ubisoft • Ubisoft kategoria: strategiczne - RTS data premiery świat: 23 marca 2010 data wydania PL: 26 marca 2010
Tagi: Gra
Nowy dodatek do The Sims 3
Electronic Arts poinformowało że już w czerwcu będzie dostępny nowy dodatek do gry The Sims 3 - "Kariera" .
Tagi: The Sims, Gra
Aliens vs Predator (PS3)
Walcz jako Predator,jako członek elitarnego oddziału Marines lub jako śmiertelnie groźny Obcy.Wybierz swoją postać i zagraj w 3 kompletnie odmienne kampanie dla jednego gracza, lub zmierz się z przeciwnikami z całego świata w rozbudowanym i dynamicznym trybie multiplayer.
Tagi: PS3, Gra
Dante's Inferno (PS3)
Pomóż Dantemu przemierzyć dziewięć kręgów piekła: przedpiekle (limbo), pożądanie, łakomstwo, chciwość, gniew, herezja, przemoc, oszustwo i zdrada. Każdy krąg przedstawiony jest inaczej - mapa, demony, potwory i potępieni są wzorowane na pobudzających wyobraźnię opisach, znajdujących się w poemacie.
Tagi: Gra, Ps3
The Sims 3: Nowoczesny Apartament (akcesoria)
Zaprojektuj supernowoczesny apartament dla Twoich Simów i wzbogać ich garderobę o najnowszą kolekcję strojów. Zestaw akcesoriów The Sims 3: Nowoczesny apartament to zupełnie nowa jakość wirtualnego życia.
Tagi: The Sims 3, Gra
Final Fantasy XIII
Firma Square Enix potwierdziła , że trzynasta już odsłona tej jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek jRPG, w wersji na konsolę Xbox 360, wydana zostanie aż na 3 płytach DVD.
Dance Party X-Treme 3 PL (PC)
Kolejna dawka największych hitów w serii "Dance Party", która wzorem konsol video oferuje 20 teledysków do tańczenia - same największe hity.
Tagi: Gra
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: