Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Słuchawka Bluetooth Jawbone ICON HD

Firma Aliph poszerzyła swoją ofertę o nową, nietypową słuchawkę Bluetooth z powszechnie znanej serii Jawbone.

W zestawie oprócz samej słuchawki, noszącej nazwę ICON HD, znajdziemy także specjalny adapter USB - the Nerd. To właśnie on stanowi o wyjątkowości opisywanego headset'u.

Zestaw został stworzony z myślą o smartfonach, tabletach oraz laptopach. Umożliwi nam połączenie maksymalnie dwóch, z wyżej wymienionych, urządzeń i swobodne przełączanie się między rozmowami telefonicznymi wykonywanymi za pomocą smartfona lub poprzez komunikator głosowy, a innym dźwiękami - z gier, filmów czy po prostu muzyką.

The Nerd można podłączyć do dowolnego urządzenia wyposażonego w port USB. Adapter umożliwi bezprzewodowe połączenie ze słuchawką ICON HD bez konieczności instalowania specjalnego software'u.

Słuchawkę ICON HD, podobnie jak inne modele z rodziny Jawbone, charakteryzuje elegancki, futurystyczny design. Urządzenie zostało wyposażone w głośnik o 25\% większy niż w oryginalnym modelu Jawbone ICON, który pozwoli nam cieszyć się dźwiękiem w standardzie Hi-Definition. Ewentualne szumy mają być redukowane za sprawą zaimplementowanej w ICON HD technologii NoiseAssassin 2.5.

Za zestaw Jawbone ICON HD + the Nerd przyjdzie nam zapłacić 139 USD (400 zł).


Tagi: Słuchawka
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: