Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motorola RAZR

Smarfon z systemem operacyjnym Android 2.3.5 Motorola Motoblur oraz wyświetlaczem Super-AMOLED o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 540 x 960 pikseli. Wyposażony w aparat 8 Mp oraz odbiornik GPS.

Dzięki cienkiej konkstrukcji nowy MOTOROLA RAZR jest cudem myśli technicznej, którym zechcesz się pochwalić przed światem. Jest cieńszy niż urządzenia Twoich znajomych, a profilowane szkło i aluminiowe dodatki cięte diamentem sprawiają, że prezentuje się wspaniale.

Od teraz cienki nie równa się mało odporny. „Uzbroiliśmy” smartfon MOTOROLA RAZR w Kevlar®, który zapewnia mu dodatkową wytrzymałość. Z kolei szkło Corning® Gorilla® wzmacnia odporność ekranu na nieuniknione upadki i zadrapania. Rozlałeś kawę? Zaskoczył Cię deszcz? Bez obaw. Każdy element smartfona MOTOROLA RAZR jest pokryty powłoką chroniącą przed zachlapaniem.

MotoCast™, bezpłatna aplikacja firmy Motorola wbudowana w smartfon MOTOROLA RAZR, umożliwia bezproblemowe i bezpieczne strumieniowe przesyłanie muzyki, filmów i innych zasobów komputera. Po drugiej stronie ulicy lub po drugiej stronie świata możesz odtwarzać ulubione utwory i przeglądać zdjęcia, nie zapychając przy tym pamięci telefonu.

Praca na pełnych obrotach to Twoja domena? MOTOROLA RAZR temu sprosta. Mocny, dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz pozwala Ci działać tak szybko jak sobie pomyślisz (wreszcie), a 1GB pamięci RAM jeszcze bardziej to ułatwia.

Bez względu na to, czy pobierasz filmy czy przesyłasz je strumieniowo, dynamiczne kolory na ekranie Super AMOLED Advanced sprawiają, że oglądanie filmów w podróży jest równie ekscytujące jak podczas wyświetlania ich na domowym telewizorze HD. Dzięki technologii całkowitego usuwania rozmazań ruchomego obrazu odtwarzanie jest płynne, a użytkownik może skupić się na fabule.

Rejestruj emocje aparatem o rozdzielczości 8 MP albo kamerą nagrywającą w jakości 1080p HD. Zdjęcia i filmy będą wyraźne i pełne koloru – zupełnie jak w kinie. Obraz filmowy bez drgań uzyskiwany jest dzięki specjalnej technologii stabilizacji obrazu. Kamera HD na froncie telefonu pozwoli Ci spotkać się ze swoim rozmówcą ‘oko w oko’ już w trakcie następnej rozmowy.

Aplikacja Smart Actions w smartfonie MOTOROLA RAZR pomaga zapanować nad codziennymi zadaniami. Dzięki temu Twój telefon i życie mogą zostać zoptymalizowane. Wyciszenie telefonu po wejściu do biura. Regulacja ustawień po powrocie do domu w celu oszczędzenia baterii. Wysłanie SMSa do żony w przypadku nieodebrania rozmowy. Wszystkim zajmie się aplikacja Smart Actions.

Podłącz smartfon MOTOROLA RAZR do akcesorium obsługującego funkcję webtop (sprzedawane osobno), a już po chwili rewolucyjna aplikacja webtop wyświetli interfejs telefonu na ekranie monitora lub telewizora HD. Możesz przeglądać strony internetowe, dzwonić, wysyłać SMSy, odtwarzać strumieniowo filmy lub uruchamiać aplikacje w pełnej wersji przeglądarki Firefox® – wszystko w tym samym czasie, i to podczas ładowania telefonu.

Masz w telefonie wszystkie informacje, które dotyczą Twojego życia, a część z nich (pewnie nawet większość) nie powinna wpaść w niepowołane ręce — szczególnie materiały związane z pracą. Nie martw się. Smartfon MOTOROLA RAZR wyposażono w najbardziej zaawansowane mechanizmy szyfrowania, które zabezpieczą Twoje wiadomości e-mail, listę kontaktów i dane z kalendarze. Nawet najbardziej wymagający szef działu IT będzie pod wrażeniem.


Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: