Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Samsung OMNIA W

Zadebiutował długo oczekiwany model pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Phone 7.5 Mango, Samsung OMNIA W

Minimalistyczna obudowa ze szczotkowanego metalu o grubości 10,9 mm, duży ekran oraz procesor taktowany zegarem 1,4 GHz. OMNIA W pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Phone 7.5 Mango w polskiej wersji językowej. Interfejs użytkownika Mango oparto na "kafelkach" (Live Tiles). Poszczególne elementy wyświetlają różne przydatne, na bieżąco aktualizowane informacje - wiadomości, informacje o pogodzie czy powiadomienia o nowych mailach - ale też mogą być skrótami do aplikacji.

System Microsoft oferuje sześć aplikacji zapewniających dostęp do różnorodnych form kontaktu z otoczeniem oraz treści multimedialnych. "People Hub" integruje Facebook, Windows Live, Twitter, LinkedIn, dając łatwy i szybki dostęp do komunikacji w tych kanałach. "Office Hub" pozwala zarówno na przeglądanie i edycję dokumentów w popularnych formatach Microsoft Office Excel, Word i Power Point, jak też daje dostęp do funkcji łatwego notowania - One Note - pozwalającej tworzyć i dzielić się notatkami tekstowymi, głosowymi czy też graficznymi. Ponadto oferuje dostęp do usługi wirtualnego dysku - Windows Sky Drive o pojemności 25 GB, który nie tylko pozwala przechowywać pliki i multimedia, ale też łatwo dzielić się nimi ze znajomymi. Dostęp do bibliotek multimediów gwarantują "Picture Hub", "Music & Video Hub" (wspierane przez Microsoft Zune) oraz "Game Hub", który dzięki integracji z Xbox live pozwala czatować ze znajomymi podczas rozgrywki. Z kolei Windows Phone Marketplace zapewnia dostęp do ponad 30 tysięcy aplikacji, które pozwolą jeszcze lepiej dostosować możliwości smartfonu do indywidualnych potrzeb użytkownika.


Tagi: Samsung, Smartfon
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: