Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

NOKIA C6-01
Ten niewielki smartfon z ekranem dotykowym zapewni Ci stały kontakt ze znajomymi. Wbudowana łączność z serwisami społecznościowymi Aparat 8 megapikseli i nagrywanie filmów HD Trzy dostosowywane ekrany główne Pełny, szklany wyświetlacz dotykowy Jednoczesna aktualizacja statusów w wielu serwisach
 Nokia wie jak się zachować.
Nokia zaprezentowała eksperymentalną aplikację, która pozwala zdefiniować jak ma się zachowywać nasz telefon w konkretnej sytuacji.
Tagi: Nokia, Telefon
HTC HD7
Model HTC HD7, oferuje ogromny, 4,3-calowy ekran, szybki procesor oraz liczne funkcje multimedialne. Według HTC ,użytkownicy HTC HD7 będą mogli cieszyć się kinowymi wrażeniami podczas odtwarzania filmów na ekranie wysokiej rozdzielczości o przekątnej 4,3 cala.
Tagi: Telefon, Htc
W SIECI FREEM POROZUMIESZ SIĘ ZA DARMO ZE ZNAJOMYMI
Nowa usługa telefonii komórkowej FreeM pozwoli bezpłatnie korzystać z popularnych serwisów społecznościowych, komunikatorów i portali w zamian za obejrzenie reklam.
Tagi: FREEM, Telefon
FreecoNet w telefonach Nokia
FreecoNet pojawił się jako rekomendowany operator VoIP w telefonach komórkowych Nokia z systemem operacyjnym Symbian S40. To efekt współpracy nawiązanej niedawno przez Nokię i FreecoNet.
Tagi: FreecoNet, Nokia
Samsung C3530
Samsung C3530- nowy model na polskim rynku.
Tagi: Samsung, Telefon
Samsung Galaxy S Giorgio Armani
Specjalna ekskluzywna edycja Galaxy S - Giorgio Armani Samsung Galaxy S pojawił się na rynku. To kolejny sprzęt Samsunga sygnowany logiem znanego projektanta.
EmporiaElegance w salonach Orange
Od połowy listopada telefon emporiaElegance jest dostępny w ofercie sieci Orange w całej Polsce.
Google Nexus S
Smartfon będzie oparty na najnowszym systemie Google Android 2.3 Gingerbread.
Tagi: Google, Nexus S
HTC Desire w bieli
Do oferty dystrybutora AB S.A. trafia smartfon HTC Desire White. Nowy model wyposażony jest w 3,7-calowy ekran AMOLED oraz procesor Snapdragon 1 GHz, a zamknięty w białej obudowie.
Tagi: Htc


Polecamy strony: