Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Nokia X5 i X6
Nokia zaprezentowała swoje nowe telefony – Nokia X5 i Nokia X6 8GB. Oba trafią do sprzedaży w trzecim kwartale bieżącego roku.
Tagi: NOKIA, TELEFON
Nowy iPhone 4!
Steve Jobs zaprezentował długo wyczekiwaną, kolejną generację iPhona. W porównaniu do poprzednika zmian jest wiele, w tym kilka bardzo istotnych. We wrześniu iPhone 4 trafi do Polski.
Tagi: IPhone 4, Apple
‘YOU’ DLA HTC DESIRE
HTC Polska poinformowała o rozpoczęciu kolejnej odsłony ogólnopolskiej kampanii reklamowej „YOU”, tym razem promującej najnowszy smartfon HTC Desire.
Tagi: HTC, DESIRE, Telefon
 Cowon J3 zdobywca nagrody RedDot Design 2010 .
W czerwcu 2010 roku na polskim rynku będzie można znaleźć najnowszy Player Firmy Cowon o nazwie J3.Cowon J3 to najnowszy produkt znanej i cenionej marki. Już na starcie w marcu 2010 zdobył prestiżową nagrodę Reddot Desingn, której wielokrotnym laureatem była firma Apple.
Tagi: Cowon, Player
 Motorola Flipout - kwadratowy telefon
Motorola Flipout to telefon z kwadratowym wyświetlaczem dotykowym. W urządzeniu działa system operacyjny Android 2.1 .
Tagi: Motorola, Telefon
Apple sprzedała  2 miliony iPadów.
Wynik ten firmie z Cupertino udało się osiągnąć w niecałe 60 dni od premiery urządzenia na rynku amerykańskim, która miała miejsce 3 kwietnia.
Tagi: Apple, Ipad
Samsung Wave
Samsung Wave (S8500) pojawia się w sprzedaży w Polsce niecały tydzień po swojej globalnej premierze .
Tagi: Samsung, Wave, Telefon
Telefon od Versace
Telefon w swojej ofercie ma także Versace , wykonanym wspólnie z ModeLabs Group.
Tagi: Telefon, Versace
HTC WILDFIRE
HTC Corporation, zaprezentował HTC Wildfire™, nowy telefon z system Android i innowacyjnym rozwiązaniem do obsługi najpopularniejszych serwisów społecznościowych. W HTC Wildfire, podobnie jak we wcześniej wprowadzonym na rynek HTC Desire, zastosowano innowacyjny interfejs HTC Sense.
Tagi: Htc, Telefon
Celsius X VI II
Celsius X VI II Papillon to pierwszy na świecie telefon komórkowy wykonany z taką samą precyzją i dokładnością, co szwajcarskie zegarki.
Tagi: Celsius, Telefon


Polecamy strony: