Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

HTC  Wildfire
Firma HTC zaprezentowała telefon Wildfire z interfejsem HTC Sense. Telefon ma 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy i 5-megapikselowy aparat.
Tagi: Htc, Telefon
Samsung i5700 Galaxy
SamsungGalaxy i5700 - to drugi z kolei smartfon działający w oparciu o system operacyjny Android. Dzięki niemu korzystanie z aplikacji i danych dostępnych w internecie jest jeszcze łatwiejsze. Najnowszy smartfon umożliwia szybki dostęp do serwisów Google, w tym Google Search, Gmail, Google Maps, Youtube, komunikatora Google Talk oraz popularnych portali społecznościowych jak Facebook czy MySpace.
Tagi: Samsung, Telefon
Samsung Diva S7070
Samsung Diva to telefon wyprodukowany z myślą o kobietach.
Tagi: Samsung, Telefon
Nokia z Cseries
Nokia przedstawiła nowy produkt - Nokia C5 — pierwsze urządzenie z Ceseries. Docenią je z pewnością fani Internetu, ponieważ przesyłanie zdjęć i wiadomości oraz dostęp do sieci społecznościowych za pośrednictwem telefonu jest wyjątkowo prosty.
Tagi: Nokia, Telefon
Sony Ericsson F100i Black
Sony Ericsson F100i Black to dedykowany głównie dla kobiet telefon o wyjątkowym wyglądzie, który zdecydowane zwraca uwagę każdego kto na niego spojrzy
QderoPateo Ouidoo Smartphon
Chińska firma QderoPateo przedstawiła podczas Shanghai World Expo smartphone Ouidoo który posiada 26-rdzeni i oferuje moc CPU równą 8-gigaflopów.
HTC HD2 - SMARTFON ROKU 2010
Firma HTC, lider rynku teleinformatycznego, zwyciężyła w Plebiscycie ’CHIP - PRODUKT ROKU 2010’ na najlepszy produkt w kategorii: smartfony.
Tagi: Htc, Smartfon, Telefon
HTC EVO 4G z wsparciem dla WiMax
HTC wraz z operatorem Sprint, ogłosili właśnie telefon HTC EVO 4G, pierwszy z systemem Android, który wspiera technologia bezprzewodowej radiowej transmisji danych WiMax. WiMax ma teoretyczną przepustowość do 75 Mb/s, więc w połączeniu z nielimitowaną ilością danych, szybko może stać się hitem. Telefon można podłączyć do komputera i używać go jako modem.
Windows Phone 7 uruchomiony na HTC HD2
Użytkownicy htcpedia.com dokonali nieoficjalnej konwersji Windows Phone 7 na HTC HD2.
HTC EVO 4G
HTC zaprezentował najnowszego HTC EVO 4G, pierwszy model androidowego smartfona z obsługojącego sieci 3G/4G.
Tagi: Htc, Telefon


Polecamy strony: