Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

GarminAsus nuvifone M10
M10 to pełen różnych funkcji smartfon, który łączy w sobie przyjazną dla przedsiębiorców platformę Windows Mobile i sprawdzony system nawigacji firmy Garmin, Garmin-Asus M10 został opracowany, aby zabierać Cię wszędzie, gdzie potrzebujesz. Bądź na bieżąco z otaczającym Cię światem dzięki dostępowi do aktualnych informacji w Usługach Sieciowych i portali społecznościowych, takich jak Facebook.
Komórka -  Mobiado
Firma Mobiado wprowadza na rynek kolejny telefon komórkowy ale tylko dla bogatych.
Tagi: Mobiado, Telefon
HTC HD2 TELEFON ROKU 2009 - BIZNES
Firma HTC, po raz kolejny została uhonorowana statuetką „Wirtualnego Telefonu” na uroczystej Gali Oskarów IT organizowanej już po raz dziewiąty przez redakcję miesięcznika nowych technologii „Mobile Internet”.
Tagi: Htc, Telefon
LG GD510 Grey
LG GD510 to telefon z panelem słonecznym, który możesz ładować wykorzystując naturalną energię. Posiada 3-calowy ekran dotykowy WQVGA, umieszczony w subtelnej, wąskiej obudowie. Trzy pulpity główne, wybierane za pomocą jednego ruchu palca, umożliwiają szybki i łatwy dostęp do ulubionych kontaktów oraz funkcji multimedialnych.
Tagi: Lg, Telefon
HTC HERO ZDOBYWA GLOBAL MOBILE AWARDS 2010
HTC jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku urządzeń mobilnych. Jest pionierem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i innowacji produktowych w dziedzinie urządzeń mobilnych, których motorem jest chęć ulepszania sposobu życia i komunikacji ludzkiej.
Tagi: HTC, HERO, Telefon, Android
Telefon komórkowy Samsung C3510 Black
Samsung prezentuje swój najnowszy model GenoA. Telefon wyposażono w 2,8-calowy w pełni dotykowy ekran QVGA oraz intuicyjny interfejs obsługi.
HTC I TELEFONICA WPROWADZAJĄ TANI I ŁATWY W OBSŁUDZE SMARTFON
HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca smartfony, i Telefónica ogłosiły wyłączne partnerstwo w dystrybucji taniego i łatwego w obsłudze smartfonu HTC Smart w Niemczech, Irlandii i Wielkiej Brytanii. HTC Smart jest nowym typem smartfonu, wykorzystującym proste w użyciu widgety i najnowsze technologie komunikacji w przystępnej cenie.
Tagi: HTC, TELEFON, GSM, SMARTFON
HTC HD MINI ZAPEWNIA FUNKCJONALNOŚĆ HTC HD2 W KOMPAKTOWEJ OBUDOWIE
HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca smartfony, ogłosiła premierę HTC HD mini, telefonu z interfejsem HTC Sense i systemem Windows, oferującego funkcjonalność modelu HTC HD2 przy zachowaniu małych rozmiarów.
Tagi: HTC, Telefon
HTC ZAPREZENTUJE GAMĘ NOWYCH TELEFONÓW
HTC ZAPREZENTUJE GAMĘ NOWYCH TELEFONÓW Z SYSTEMEM MICROSOFT WINDOWS PHONE 7 SERIES Gry Xbox LIVE, muzyka i wideo z serwisu Zune na telefonach HTC w 2010 roku
Tagi: HTC, Telefon
HTC PREZENTUJE ULEPSZONY INETRFEJS HTC SENSE™
HTC Corporation, zaprezentowała ulepszony interfejs Sense, dostępny na dwóch nowych smartfonach z systemem Android – HTC Legend i HTC Desire. „Telefon komórkowy jest jednym z najbardziej osobistych przedmiotów codziennego użytku. Interfejs HTC Sense został zaprojektowany w celu zwiększenia możliwości personalizacji telefonów.” - powiedział Peter Chou, chief executive officer w HTC Corporation. „HTC Legend i HTC Desire, z najnowszą wersją Sense, ustanawiają nowy poziom funkcjonalności systemu Android i charakteryzują się unikalnym wzornictwem.”
Tagi: HTC, Telefon, Smartfon


Polecamy strony: