Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Motorola DROID
Motorola twierdzi, że jest to najcieńszy smartfon z pełną klawiaturą QWERTY na rynku. Komórka jest niewiarygodnie elegancka i solidna.
Samsung Moment
Na rynku pojawia się kolejny ciekawy model smartfona. Producentem jest firma Samsung, premiera nastąpi już na początku listopada.
HTC Tattoo - Android dla każdego
HTC Corporation zaprezentowała HTC Tattoo - smartfon o rozbudowanej możliwości personalizacji z platformą Android dla każdego. Dzięki wyróżniającemu się wzornictwu i możliwości dostosowania do potrzeb użytkownika, począwszy od obudowy, poprzez aplikacje i wygląd, użytkownicy mogą na bazie jednego telefonu tworzyć setki różnych indywidualnych rozwiązań.
Smartfon z Androidem i procesorem 1 GHz
Acer prezentuje nowy smartfon Liquid wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon z zegarem 1 GHz oraz w Google Android w wersji 1.6.
Tagi: Acer, Smartfon
Diamentowa Aura
Motorola udostępnia telefon komórkowy Aura Diamond Edition. Pokryty został 18-karatowym złotem i ozdobiony 34 diamentami.
GarminAsus nüvifone G60
Nüvifone G60 wyposażony jest we wszytskie najważniejsze funckje, jakie powinien posiadać nowoczesny smartfon oraz które sprawiły, że firma Garmin stała się liderem w produktach nawigacji satelitarnej na całym świecie.
Tagi: Garmin, Asus
HTC i system Windows Mobile 6.5
HTC wprowadza w swoich czterech telefonach komórkowych system Windows Mobile 6.5.
HTC udostępnia telefon HD2
Firma HTC wprowadza na rynek telefon HD2 wyposażony w system Windows Mobile i interfejs Sense. Model ma pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala.
Tagi: HTC, Telefon
Nokia 7705 Twist
Nokia 7705 Twist, telefon o wyjątkowym, kwadratowym kształcie.
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
Motorola CLIQ / DEXT
Motorola ogłosiła swój nowy model telefonu - CLIQ ale będzie dostępna w USA tylko z operatorem T-Mobile, w Wielkiej Brytanii i Francji z siecią Orange, Telefonica w Hiszpanii i Movil w Ameryce Łacińskiej.
Tagi: Motorola, Telefon, Gsm


Polecamy strony: