Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

GarminAsus nüvifone M20
Nüvifone M20 to połączenie stylu i biznesu. Ten smukły telefon wyposażony jest w wiele zaawansowanych funkcji, które sprawią, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej wydajna.
Tagi: Asus, Telefon
Watch Phone - telefon 3G w zegarku
LG wprowadza do sprzedaży telefon komórkowy Touch Watch Phone w obudowie zegarka. Urządzenie jest wyposażone w dotykowy wyświetlacz, odtwarzacz MP3 i technologię Bluetooth.
Opera Mini 5 dostępna
Norweska Opera Software zapowiedziała wypuszczenie beta wersji najnowszej przeglądarki - Opera Mini 5. Od dzisiaj nowa wersja najbardziej popularnej na rynku mobilnej przeglądarki jest już dostępna i można ją (bezpłatnie) pobrać ze strony producenta.
Tagi: Opera
Samsung Pixon12
Samsung Pixon12, pierwszy na świecie telefon z aparatem o rozdzielczości 12 megapikseli, będzie dostępny w drugiej połowie września.
Tagi: Samsung, Telefon, Gsm
Nokia Erdos
Nokia już za miesiąc zaskoczy nas swoim nowym, bardzo luksusowym telefonem. Tymczasowa nazwa handlowa to Erdos.
Tagi: Nokia, Symbian
Android od LG
LG GW620 to najnowszy palmofon ze stajni LG. Zostanie wyposażony w 3-calowy ekran dotykowy i klawiaturę QWERTY.
Tagi: Lg etna, Android
Sony Ericsson XPERIA X2
Sony Ericsson ostatecznie ogłosił swój nowy smartfon XPERIA X2 z systemem Windows Mobile 6.5 OS. Pozwoli on na szybką synchronizację własnej poczty elektronicznej i kalendarza oraz sprawną edycję dokumentów Microsoft Office Mobile, celem łączenia się ze współpracownikami, gdziekolwiek się znajdują, również za pomocą Skype.
Sprint HTC Hero
Amerykańska sieć Sprint oficjalnie ogłosiła nową wersję smartfonu HTC Android Hero. Telefon różni się od pierwszej, oryginalnej wersji HTC Hero przede wszystkim kształtem i obudową.
Tagi: HTC, Hero, Telefon
Samsung S3650 Corby
Samsung przedstawia swój nowy, dotykowy telefon komórkowy - S3650 Corby. Skierowany do młodego pokolenia klientów rynku telefonicznego, posiada kontur obudowy oraz kolorystykę w stylu pop. Plecy telefonu nazwane “Fashion Jackets” dostępne będą w kolorze żółtym, białym, pomarańczowym i różowym.
Tagi: Samsung, Telefon
Samsung M1
Samsung przygotowuje swoje urządzenie z dotykowym ekranem AMOLED i układem Tegra, radzącym sobie z HD.


Polecamy strony: