Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Sony Ericsson Jalou
Sony Ericsson Jalou będzie miał na pewno wielkie powodzenie u pań.
Tagi: Se jalou, Qvga, D&g
Nokia X3
Nokia X3 to kompaktowe urządzenie muzyczne o stylowym wyglądzie, przeznaczone dla miłośników muzyki oraz osób, które chcą dzielić się swoim życiem ze znajomymi i rodziną.
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
 Nokia X6
Nokia ogłosiła dzisiaj wprowadzenie nowego telefonu Nokia X6. Model ten to wszechstronne urządzenie przystosowane do rozrywki, odtwarzające do 35 godzin muzyki z wbudowanej pamięci 32 GB i wyposażone w elegancki wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,2”.
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
N97 mini
Aplikacja Lifecasting with Ovi będzie mieć swoją premierę w nowym urządzeniu Nokia N97 mini, stanowiącym odmianę popularnego modelu Nokia N97. Nokia N97 mini to komputer mobilny opracowany z myślą o użytkownikach dbających o kontakty towarzyskie i ceniących styl. To niezwykle kompaktowe urządzenie zawiera eleganckie elementy z nierdzewnej stali, odchylany ekran dotykowy 3,2", klawiaturę QWERTY i ekran główny, który można w pełni spersonalizować. Nokia N97 mini kontynuuje wzornictwo modelu Nokia N97 i umożliwia korzystanie z Internetu.
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
Nokia World 2009
Podczas rozpoczynającego się dzisiaj kongresu Nokia World, firma Nokia zaprezentowała nowe urządzenia i usługi. Nokia N900, Nokia Booklet 3G, Nokia 5230 i Nokia 5800 Navigation Edition, a także usługa Nokia Money
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
Samsung B3310
Nowy telefon komórkowy Samsung został skonstruowany z myślą o fanach portali społecznościowych, takich jak: Facebook, MySpace, Twitter czy Flickr. Posiada liczne udogodnienia, aby korzystanie z Internetu na komórce było wygodne i szybkie
Tagi: Samsung, Telefon, Gsm
Nokia N900
Firma Nokia zapoczątkowała nowy etap ewolucji oprogramowania Maemo, prezentując urządzenie Nokia N900. Oprogramowanie Maemo typu open source, czerpiące najlepsze wzorce ze świata komputerów stacjonarnych i oparte na systemie Linux, zapewnia w urządzeniu o wielkości telefonu możliwości typowe dla komputerów.
Tagi: Nokia, Telefon
Nokia 5230
Nokia zaprezentowała telefon Nokia 5230 z dotykowym ekranem. Sprzedaż telefonu Nokia 5230 rozpocznie się w czwartym kwartale 2009 roku.
Tagi: Nokia, Telefon
Samsung - Galaxy z systemem Android
Samsung opracował telefon komórkowy Galaxy (i7500) wyposażony w system operacyjny Android. Urządzenie oferuje dostęp do internetu ze różnorodnymi usługami Google.
Asustek - 1 mln smartfonów ?
Firma Asustek postawiła sobie na 2010 rok cel sprzedaży 1 miliona smartfonów, które wkrótce zamierza wprowadzić na rynek.
Tagi: Asustek, Smartfon


Polecamy strony: