Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

5800 Xpress Music z Ovi Maps
Nokia przygotowuje do wprowadzenie na rynek wersję telefonu 5800 Xpress Music z rozbudowaną aplikacją Ovi Maps. Wyposażoną ją w aktualne mapy i zdjęcia satelitarne oraz bezterminową licencję na nawigację głosową.
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
LG GD900 Crystal
LG GD900 Crystal to telefon z 3-calowym ekranem dotykowym, o nowatorskim wzornictwie opartym na motywie przezroczystości. Delikatnie podświetlana klawiatura urządzenia, Crystal Touchpad, wysuwa się lekko spod ekranu wyświetlacza. Jest wykonana ze szkła hartowanego, a ponadto obramowana i wzmocniona paskiem wytrzymałego stopu kompozytowego o nazwie Liquidmetal, który chroni przed wstrząsami i wibracjami. LG GD900 Crystal jest nie tylko stylowy, lecz także wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami obsługi. Klawiatura może być używana w taki sam sposób jak touchpad w laptopach, a ponadto umożliwia stosowanie skrótowych znaków, co stanowi nową metodę obsługi za pomocą dotyku.
Tagi: LG, Telefon
Eee Videophone AiGuru SV1
Pierwszy na świecie telefon z certyfikatem Skype Samodzielny wideofon z dużym ekranem
Nokia E75  - nr 1 w Europie
Nokia E75 została uznana za najlepszy w Europie telefon biznesowy.
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
Komórka dla niewidomych
Firma Samsung udostępniła zdjęcia projektowe, prezentujące koncepcję nowego telefonu, przygotowywanego specjalnie dla niewidomych osób - tzw. Braille Phone'a.
Tagi: Samsung, Gsm, Telefon
Nokia E55 black
Telefon Nokia E55 black E55 to najbardziej kompaktowy telefon firmy nokia wyposażony w klawiaturę w standardzie compact QWERTY. Posiada moduł A-GPS, 2.4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320 pikseli oraz kartę Wi-Fi, dzięki której możliwe jest przeglądanie zasobów Internetu. Ponadto telefon posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 3.2-megapiksela oraz radio FM, a dzięki zastosowaniu rozszerzonej baterii może pracować nawet do 28 dni w trybie czuwania.
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
Zune HD
Microsoft podał do publicznej wiadomości datę premiery, ceny oraz specyfikację nowej wersji odtwarzacza medialnego Zune. Zune HD zadebiutuje na rynku 15 września. Dostępne będą dwa modele - z 16GB i 32GB pamięci.
Tagi: Zune HD
HTC  - milion smartfonów HTC Magic
Firma High Tech Computer (HTC) poinformowała, że od kwietniowej premiery sprzedała ponad milion egzemplarzy swoich smartfonów Magic.
Tagi: Htc, Smartfon
LG New Chocolate BL40
LG wprowadzi do sprzedaży telefon New Chocolate BL40. Urządzenie ma 4-calowy wyświetlacz dotykowy LCD HD o rozdzielczości 800 x 345 i z matrycą o proporcjach 21:9.
Tagi: Lg, Telefon
Telefon Nokia E52 metal
Elegancka i smukła Nokia E52 to mini-biuro, które można mieć zawsze przy sobie. Duży, 2.4'' ekran pozwala komfortowo czytać wiadomości i przeglądać strony internetowe, a zaawansowany mechanizm przewidywania wprowadzanego tekstu upraszcza i przyspiesza pisanie maili. Intuicyjny kalendarz z podziałem na tryb biznesowy i osobisty ułatwia zarządzanie czasem. Telefon posiada również wbudowaną kartę Wi-Fi (802.11 b/g), radio oraz moduł A-GPS z kompasem, a dzięki pojemnej baterii zapewnia nawet do 8 godzin rozmów.
Tagi: Telefon, Nokia


Polecamy strony: