Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

HTC Hero w Play
Play wprowadza do swojej oferty telefon komórkowy HTC Hero. Cena urządzenia waha się od 1 zł do 1699 zł.
Tagi: Play, Htc
Smartfon Tempo
Nowa linia smartphonów ACER dla konsumentów, którzy chcą wykorzystywać wygodne narzędzia zarówno do celów osobistych, jak i zawodowych.
Tagi: Smartfon, Acer
iPhone 3G S wchodzi do oferty Orange i Ery
Od 31 lipca w ofercie Orange i Era znajdzie się najnowszy iPhone 3G S. Telefony będzie można kupić wraz z dedykowanymi planami abonamentowymi dla klientów indywidualnych oraz firm.
Tagi: IPhone, Apple
Smartfon Samsung Jet z trójwymiarowym interfejsem
Samsung wprowadza do sprzedaży w Polsce smartfon Jet. W telefonie działa trójwymiarowy interfejs dotykowy oraz rozbudowane funkcje multimedialne.
myPhone 8850TV feeling
myPhone 8850TV feeling wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,6 cala. To pierwszy myPhone sterowany głównie ekranem dotykowym, bez klawiatury alfanumerycznej. Telefon umożliwia korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie. Daje to posiadaczowi tego telefonu możliwość oszczędzania na kosztach rozmów, jak również udostępnia różne kombinacje korzystania z dwóch kart SIM (prywatna i służbowa, nr abonamentowy i pre-paid z tanimi połączeniami, itd.).
Tagi: MyPhone, Telefon, Gsm
2000 telefonów HTC Touch HD w gorącej promocji firmy FMC Managment
Firma FMC Managment poinformowała o trwającej letniej promocji, która może zainteresować niejednego miłośnika urządzeń HTC. Klienci, którzy otworzą rachunek inwestycyjny i spełnią warunki promocji mogą stać się posiadaczami wielokrotnie nagradzanego smartfonu HTC Touch HD za symboliczną kwotę 1 zł.
5 mln LG Cookie
W ciągu dziewięciu miesięcy od premiery telefon LG Cookie (LG-KP500) sprzedał się na całym świecie w liczbie 5 milionów egzemplarzy.
Tagi: Lg, Telefon
UKE: początek kontroli operatorów telekomunikacyjnych
We wtorek Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) rozpocznie kontrolę operatorów komórkowych. Sprawdzi, czy utrudniają oni klientom przenoszenie numerów do innych sieci.
Tagi: Gsm
Nokia słuchawka bluetooth BH-904
Nokia wprowadza do sprzedaży w Polsce słuchawkę bluetooth BH-904. W urządzeniu działa technologia dwóch mikrofonów i zaawansowany DSP.
Sony Ericsson slider T715
Firma Sony Ericsson zaprezentowała telefon komórkowy T715. Urządzenie typu slider ma 2,2-calowy wyświetlacz, elegancką obudowę i 3,2-megapikselowy aparat fotograficzny.


Polecamy strony: