Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Nokia 6760 slide
Nokia opracowała telefon komórkowy sprofilowany do obsługi internetowych funkcji społecznościowych. Model o nazwie 6760 slide ma wysuwaną klawiaturę i moduł A-GPS.
Tagi: Nokia, Telefon
PREMIERA HTC SENSE I NOWEGO TELEFONU HTC HERO
Corporation, międzynarodowa firma projektująca telefony komórkowe, ogłosiła premierę HTC Sense™, intuicyjnego interfejsu użytkownika, który będzie wykorzystywany we wszystkich telefonach z systemem Android i Windows począwszy od HTC Hero™. Wyróżniający się styl i szeroka gama funkcji w pełni zintegrowanych z nowym interfejsem HTC Sense sprawia, że telefon HTC Hero oferuje niespotykany poziom funkcjonalności wśród urządzeń z system Android.
Tagi: Htc, Telefon
Samsung S5050
Samsung wprowadza do sprzedaży telefon komórkowy S5050 skierowany do kobiet. Urządzenie ma elegancką obudowę i ozdoby imitujące biżuterię.
Tagi: Samsung, Telefon
Tak Tak Hot
Od połowy lipca sieć komórkowa Era wprowadzi w ofercie Tak Tak nową taryfę Tak Tak Hot.
Tagi: Era, Telefon
Nowa sieć komórkowa
Nowa sieć telefonii komórkowej "wRodzinie" - wspólne przedsięwzięcie Fundacji Lux Veritatis i spółki CenterNet - rozpoczęła w sobotę działalność.
 Nowy Styl Komunikacji - kampania HTC Touch Diamond2.
HTC Polska informuje o rozpoczęciu interaktywnej kampanii telefonu HTC Touch Diamond2™. „Nowy Styl Komunikacji” to hasło kampanii HTC Touch Diamond2™. Na jej potrzeby uruchomiono specjalną stronę www.touchdiamond2.pl z multimedialną prezentacją telefonu HTC Touch Diamond2, galerią zdjęć oraz gadżetami do pobrania.
 HTC Hero PL
HTC Hero PL Hero jest pierwszym telefonem firmy HTC bazującym na systemie operacyjnym Android, który został stworzony z myślą o prostszej i bardziej intuicyjnej komunikacji. Dzięki zaokrąglonym kształtom i wzniesionej dolnej części obudowy HTC Hero doskonale leży w dłoni, zapewniając komfort podczas codziennego korzystania z urządzenia. Posiada duży 3.2 calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 320x480, który został zoptymalizowany pod kątem surfowania po Internecie oraz odtwarzania multimediów. Ponadto Hero oferuje nawigację GPS, cyfrowy kompas, czujnik grawitacji, czytnik kart MicroSD oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli.
Tagi: HTC, Telefon
Motorola prezentuje limitowaną wersję telefonu AURA™ Celestial
Aby uczcić 40. rocznicę i podkreślić swoje zaangażowanie w lądowanie człowieka na Księżycu, Motorola wprowadza na rynek limitowaną, luksusową wersję telefonu AURATM Celestial.
Tagi: Motorola, Telefon
Motorola prezentuje nowy telefon MOTO VE66
MOTO VE66 wykorzystujący technologię poprawy jakości dźwięku CrystalTalk™ to pierwszy telefon komórkowy Motoroli wyposażony w obsługę widżetów.
Tagi: Motorola, Telefon
Telefon Nokia N97 black
Nokia N97 pozwala odkryć pełne możliwości Internetu za sprawą szybkiego połączenia WLAN i HSDPA, a udostępnianie zdjęć i wideo jest dziecinnie łatwe. Dzięki dużemu, 3.5-calowemu ekranowi dotykowemu o proporcjach boków 16:9 możliwe jest komfortowe oglądanie filmów wideo, stron internetowych oraz dokumentów. Ponadto Nokia N97 posiada wbudowany moduł GPS wraz z aplikacją nawigacyjną Nokia Maps i multimedialnymi przewodnikami po miastach. 5-megapikselowy aparat umożliwia robienie wyraźnych fotografii które można zapisać w pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.
Tagi: Nokia, Telefon


Polecamy strony: