Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Telefon Samsung Solid B2100
Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wytrzymałości nowy SAMSUNG Solid B2100 można testować w wyjątkowo trudnych warunkach. Nie zaszkodzi mu koziołkowanie w błocie, upadek na ziemię, deszcz czy pełne zanurzenie w wodzie. Stanie na wysokości zadania podczas ektremalnych eskapad, a dzięki płaskiej, jednobryłowej konstrukcji – także w pracy. Obok funkcji wysoce przydatnych w terenie, jak głośnik i latarka, SAMSUNG Solid B2100 jest także wyposażony w funkcje multimedialne takie jak kamera i odtwarzacz muzyczny.
Tagi: Samsung, Telefon, Gsm
Telefon komórkowy Nokia N79 Black
Pełnia kolorów i możliwości. Telefon Nokia N79 intuicyjnie dopasowuje kolor ekranu do trzech inteligentnych wersji obudowy oraz dostosowuje orientację wyświetlacza do Twojego kąta patrzenia. Zapisuj muzykę na karcie microSD o pojemności 4 GB i ciesz się ponad 24-godzinnym czasem odtwarzania. Żyj w sieciowym sąsiedztwie, szybko łącząc się ze znajomymi, wiadomościami i ulubionymi stronami. Możesz fotografować osoby i miejsca za pomocą aparatu o rozdzielczości 5 mln pikseli z optyką firmy Carl Zeiss 5 i funkcją znacznikowania geograficznego. Udostępniaj swoje pasje i umieszczaj odkrycia na mapach za pomocą modułu A-GPS oraz aplikacji Nokia Maps.
Tagi: Nokia, Telefon
HTC Hero
HTC wprowadza na rynek telefon komórkowy Hero z interfejsem Sense. Ten intuicyjny system będzie wykorzystywany we wszystkich urządzeniach mobilnych firmy.
Tagi: HTC, Telefon, Gsm
Nokia N97 od 29 czerwca w Polsce
Nokia wprowadza na polski rynek telefon komórkowy N97. Urządzenie będzie w sprzedaży od 29 czerwca w cenie 2999 zł.
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
Telefon Samsung SGH-I8910 Omnia HD 16GB
Telefon Samsung SGH-I8910 Omnia HD 16GB ma wszystko, czego potrzebujesz. Możesz nim nakręcić film w jakości Full HD i zrobić zdjęcie o rozdzielczości 8 Mpx. Największy na świecie wyświetlacz AMOLED 3,7” to Twoje prywatne kino z funkcją automatycznego obracania obrazu. Do tego szybki dostęp do Internetu – nie musisz odkładać pracy czy rozrywki na później. Pomyśl, na co przeznaczyć 16 GB wbudowanej pamięci: na 35 filmów, 12 tys. plików MP3 czy 18 tys. zdjęć?
Tagi: Samsung, Telefon, Gsm
Nokia bez DRM
Jeszcze w tym roku Nokia zamierza uaktualnić ofertę swoich sklepów muzycznych poprzez usunięcie z nich zabezpieczeń przed kopiowaniem DRM.
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm, Drm
1 mln iPhone'ów 3GS sprzedanych w trzy dni
W ciągu pierwszych trzech dni od rynkowego debiutu firma Apple sprzedała ponad 1 milion iPhone'ów 3GS.
Tagi: Apple, Iphone
Samsung telefon E2210B dla pań.
Samsung wprowadza do sprzedaży telefon komórkowy E2210B skierowany do kobiet. Urządzenie w dwóch wersjach kolorystycznych ma klapkę, dwa wyświetlacze i zaokrąglone kontury.
Tagi: Samsung, Telefon, Gsm
HTC Snap PL
Nowy HTC Snap posiada funkcję „Inner circle”, która po naciśnięciu odpowiedniego klawisza pobiera e-maile od zdefiniowanej grupy osób oraz przenosi je na górę listy odebranych wiadomości, w celu wyeksponowania najważniejszych wiadomości.
Tagi: HTC, Telefon
HTC Snap PL
Nowy HTC Snap posiada funkcję „Inner circle”, która po naciśnięciu odpowiedniego klawisza pobiera e-maile od zdefiniowanej grupy osób oraz przenosi je na górę listy odebranych wiadomości, w celu wyeksponowania najważniejszych wiadomości. Ponadto telefon o grubości jedynie 12 mm, zapewnia do 8,5 godziny rozmów ze standardową baterią o pojemności 1500mAh.
Tagi: HTC, Gsm


Polecamy strony: