Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Telefonia GaduAIR
Wystartowała nowa sieć telefonii komórkowej - GaduAIR. Usługa oferuje wszystkie standardowe funkcje telefonu, bezpłatny komunikator GG w komórce, tani Internet oraz możliwość dzwonienia z komórki bezpośrednio na... numer GG.
Tagi: Gaduair
LG Viewty Smart
Hit tegorocznych targów MWC - LG Viewty Smart ,trafi do sprzedaży w Europie jeszcze w maju, w pierwszej kolejności w Orange. To kolejna komórka 8Mpix w portfolio koreańskiej firmy
Tagi: Lg, Gsm
Samsung I7500
I7500, czyli pierwszy telefon Samsunga wyposażony w system Android 1.5 (Cupcake), zapowiada się wyjątkowo ciekawie.
Tagi: Samsung, Gsm, Telefon
Motorola na nowo definiuje rynek luksusowych telefonów komórkowych.
Nowa elegancja, styl Motoroli Kierując się zmianami zachodzącymi w postrzeganiu luksusu, wzrastającą samoświadomością konsumentów oraz rosnącą potrzebą budowania niekwestionowanej wiarygodności na niepewnym rynku, Motorola w trakcie kilku minionych miesięcy zaprezentowała wachlarz telefonów komórkowych, które wyznaczyły nową definicję luksusu. Najbardziej prestiżowym z nich jest model AURA...
Tagi: Motorola, Telefon, Gsm
Sony Ericsson W205
Sony Ericsson W205 Walkman zaprojektowano tak, aby dostarczać muzykę - i wiele więcej - do szerokich kręgów odbiorców. Sony Ericsson W205 posiada obudowę typu slider o wymiarach 92 x 47 x 16,4 mm. Telefon wyposażony jest w wyświetlacz o rozdzielczości 128 x 160 pikseli (oferujący 65 tys. kolorów), aparat fotograficzny z matrycą 1,3 Mpix. 5MB pamięci pamięci rozbudować można za pomocą kart Memory Stick Micro M2 do 2GB. Muzyka w W205 Walkmanie to nie tylko ulubione piosenki pogrupowane według playlist, ale także radio FM i funkcja TrackID, która pomoże rozpoznać wykonawcę i tytuł nieznanego utworu.
Nokia E52.
Nokia zaprezentowała kolejny model biznesowej serii E - jest to Nokia E52, czyli bezpośredni następca będącej w łaskach użytkowników Nokii E51. Nokia E52 została utrzymana w stylu swojej poprzedniczki, choć wygląd dostosowano do panujących obecnie trendów. Funkcjonalnie E52 również jest bardziej zaawansowana
Tagi: Nokia, Telefon, Gsm
iPhone 3.0 z kompasem.
W iPhonie OS 3.0 znajdzie się cyfrowy kompas. Ta funkcja pozwoli określić w którą stronę w danym momencie zwrócony jest telefon.
Tagi: Iphone, Telefon, Gsm
Zestaw słuchawkowy Bluetooth Samsung WEP210
Model ten pozwala nam posiadać innowacyjny design,odpowiednie dopasowanie do ucha,bezprzewodową transmisję audio. Występuje w różnych wersjach kolorystycznych.
Nowy Styl Komunikacji - HTC Touch Diamond 2
Nowy Touch Diamond2 to następca Touch Diamonda – telefonu, który odniósł ogromny sukces rynkowy w ubiegłym roku. Touch Diamond2, podobnie jak poprzednik, przykuwa uwagę oryginalnym, eleganckim wzornictwem i zastosowaniem najnowszych technologii.
Nokia 5330
Nokia 5330 XpressMusic - expresowy dostęp do ulubionej muzyki.


Polecamy strony: