Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Nowa Omnia?
Plotki krążące w sieci sugerują, że już w lipcu pojawi się nowy model Samsunga Omnii wyposażony w klawiaturę QWERTY.
Tagi: Omnia, Samsung
Karta SIM wielkości główki od szpilki
Komunikację między sprzętem codziennego użytku ma zapewnić wprowadzenie niewielkiej karty SIM firmy T-Mobile. Technologia ma być wdrożona tego lata w USA. Urządzenia będą się porozumiewały za pomocą sieci GSM tego operatora.
Tagi: T-mobile, Sim
Samsung C3050
Na rynek trafia prosty i tani… slider - Samsung C3050 Za ten telefon w sugerowanej cenie zapłacimy 369 zł .
Tagi: Samsung, Gsm, Telefon
Play wprowadza wiosenne promocje
Operator sieci Play rozpoczyna trzy wiosenne promocje. Każda z nich przewiduje rabat na abonament oraz jeden z trzech promocyjnych pakietów do wyboru.
Tagi: Play, Gsm, Telefony
 HTC Snap  ułatwia kontakt z wybranymi osobami
Corporation ogłosiła premierę najnowszego smartfona z klawiaturą typu QWERTY o nazwie HTC Snap™. Zestaw funkcji telefonu został wyselekcjonowany w taki sposób, by nie przytłaczać użytkownika niepotrzebnymi dodatkami, eksponując jednocześnie najpotrzebniejsze z nich. Ta idea przyświecała HTC podczas tworzenia funkcji „Inner circle”, ułatwiającej kontakt z najważniejszymi dla użytkownika osobami.
Tagi: Htc, Gsm, Telefon
Motorola Evoke QA4
Motorola oficjalnie przedstawiła swój najnowszy produkt - Evoke QA4. Telefon charakteryzuje się nieprzeciętnym wyglądem oraz perfekcyjnym wykonaniem z wysokiej klasy materiałów.
MiLi Power Pack - zasilanie dla iPhone'a
MiLi Power Pack pozwoli zapomnieć użytkownikom iPhone'ów o „jednodniowej" baterii, która często rozładowuje się w najmniej oczekiwanych momentach.
Tagi: Mili, Apple, IPhone
Kolejna generacja iPhone'a
OmniVision - producent matryc cyfrowych do urządzeń przenośnych - otrzymał zamówienie od Apple na matryce CMOS o rozdzielczości 3.2 oraz 5 milionów pikseli.
Tagi: Apple, IPhone
Hybryda telefonu satelitarnego i komórki
Na tegorocznych targach CTIA w Las Vegas firma Elektrobit zaprezentowała pierwsze na świecie urządzenie, będące hybrydą telefonu satelitarnego i komórki.
Play zmienia modem
Operator sieci Play zmienia modem w zestawie do bezprzewodowego internetu. Oferta Play Online obejmuje też starter z 1 GB danych.
Tagi: Play, Modem, Internet


Polecamy strony: