Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

LG Arena
W tym miesiącu LG rozpocznie sprzedaż swojego nowego telefonu z ekranem dotykowym - LG KM900 Arena.
Tagi: LG, GSM, TELEFON
Sony Ericsson MS500
MS500 to mały i wygodny bezprzewodowy głośnik.
Tagi: Sony
Głośniczek Bluetooth zasilany słońcem
Scosche wypuszcza na rynek głośnik solCHAT. Zasilany w pełni ekologiczną,ładowaną przy pomocy światła słonecznego, litowo-jonową baterią .
Tagi: Bluetooth, Gsm
25 gr.  w Heyah
Heyah - w ramach taryfy Multipakiet, klienci Heyah od teraz mogą dzwonić za 25 groszy za minutę.
Tagi: Heyah, Gsm
Road S101 - Android, telefon i netbook w jednym
Road S101 to telefon, który po rozłożeniu oferuje pełną i wygodną klawiaturę QWERTY. Producent kusi zainstalowanym w urządzeniu Androidem, choć obiecał także wersję z Linuksem w środowisku Qtopia.
LG GD330 oraz LG GB125 - nowości low-end
Kolejne wieści od koreańskiego potentata. Zdaniem Mobile Review, LG wprowadzi wkrótce 2 nowe telefony. Będzie to slider LG GD330 oraz klapka LG GB125.
Tagi: LG, GSM, TELEFON
Play wprowadza nową ofertę pre-paid
Od 16 marca Play wprowadza nową ofertę pre-paid - Play Fresh. Operator podtrzymuje plany zwiększenia liczby klientów do 3 mln w 2009 roku.
Tagi: Gsm, Play, Pre-paid
Pierwszy zestaw smartfonów z serii Acer Tempo
Acer wprowadza nową linię smartfonów wyposażonych w liczne funkcje i innowacje. Pierwsze urządzenia z tej rodziny są kierowane głównie do konsumentów, którzy chcą wykorzystywać doskonałą technologię zarówno do celów osobistych, jak i zawodowych.
Tagi: Acer, Smartfon
Nowe HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2
HTC Corporation przedstawiła dwa nowe, flagowe modele: HTC Touch Diamond2i HTC Touch Pro2 łączące innowacyjną łatwość użytkowania, unikatowe wzornictwo i intuicyjny interfejs. Nowe urządzenia to równowaga funkcji, formy i najnowocześniejszych technologii personalizujących komunikację i korzystanie z mobilnego Internetu.
Tagi: Htc, Gsm, Telefon
Motorola i465
Do sieci przedostało się zdjęcie nowego telefonu Motoroli, jaki w najbliższym czasie producent zamierza wypuścić na rynek - i465. Produkt firmy będzie prawdopodobnie smartfonem z pełną klawiaturą QWERTY.
Tagi: Motorola, Telefon


Polecamy strony: