Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

SONY ERICSSON  X1
Mając do dyspozycji X1, nigdy się nie zgubisz — bez względu na to, dokąd podróżujesz.Ciesz się dostępem do różnych opcji — sieci WWW.XPERIA™ X1 daje możliwość interakcji na wiele intuicyjnych sposobów.Natychmiastowy dostęp do poczty e-mail .Obsługa technologii Wi-Fi
Tagi: SONY, ERICSSON, X1, WIFI
SAMSUNG D980 - dotykowy DUOZ
SAMSUNG D980 to trzeci z kolei dualny model marki SAMSUNG. Tym razem wyposażono go w dotykowy wyświetlacz, łącząc wygodę dwukartowego rozwiązania z eleganckim i nowoczesnym designem telefonu.
Tagi: SAMSUNG
Nokia 5800 XpressMusic
Nokia przedstawiła oficjalnie model 5800, który będzie należał do muzycznej linii producenta. Nokia 5800 będzie nie tylko pierwszym telefonem firmy z pełną osługą dotykowego ekranu, ale także pierwszym modelem udostępniającym usługę “Comes With Music” - sklepu muzycznego z nieograniczonym dostępem
HTC Touch HD oraz HTC Touch 3G
Firma HTC poinformowała o otrzymaniu certyfikatu producenta AutoMapy® (profesjonalnego programu do nawigacji) dla swoich najnowszych telefonów z wbudowanym odbiornikiem GPS: HTC Touch HD oraz HTC Touch 3G.
myPhone 8830 - telewizja w telefonie
TelForceOne wprowadziła do sprzedaży kolejny model marki myPhone - 8830 TV. Użytkownicy mogą liczyć na wbudowany odbiornik TV, obsługę dwóch kart SIM, ekran dotykowy 3"
Tagi: TelForceOne
Motorola - Telefon MOTORAZR² V8
MOTORAZR² V8 wzbogaca serię RAZR w nowe możliwości. Pełna zaawansowanych funkcji niewiarygodnie wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej podsyca apetyt na muzykę, internet, pocztę e-mail i wideo. Jeszcze cieńszy niż model RAZR telefon MOTORAZR² V8 o niezwykle atrakcyjnym profilu szybciej nawiązuje połączenia i ma większe, jaśniejsze wyświetlacze. Jednym słowem, nowy telefon MOTORAZR² V8 to niepowtarzalny styl i ogromna wydajność.
Tagi: Motorola
Nokia N97 pojedynek z iPhone w 2009 roku
W Barcelonie zaprezentowano następnego "Killera" iPhone - czyli telefon Nokia N97.
Tagi: Nokia, Iphone, N97
HTC Touch Viva w POLSCE
Najnowsze propozycje HTC umożliwiają zarówno szybkie i bezpieczne połączenie z Mobilnym Internetem, jak również niezawodność i wysoką wydajność pracy.Niedrogi stylowy model HTC Touch VIVA dostępny będzie w cenie ok. 1079 zł.
HTC Touch 3G
HTC wprowadza na polski rynek nowe dotykowe modele telefonów komórkowych
HTC Touch HD
HTC wprowadza na polski rynek nowe dotykowe modele telefonów ..Flagowy multimedialny model HTC Touch HD trafił już na półki salonów i sieci sprzedaży operatora komórkowego sieci Play.


Polecamy strony: