Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

SCARTEL I HTC PREZENTUJA SMARTFON GSM/WIMAX
SCARTEL I HTC PREZENTUJA PIERWSZY W SWIECIE ZINTEGROWANY SMARTFON GSM/WIMAX Zaprojektowany i zoptymalizowany pod katem rynku rosyjskiego HTC MAX 4G bedzie dostepny w Rosji od 26 listopada.
Pierwszy bezprzewodowy Parrot dla motocyklistów
Firma Parrot wprowadziła do swojej oferty pierwszy bezprzewodowy zestaw dla motocyklistów – Parrot SK4000. Urządzenie można już nabyć w Polsce. Parrot SK4000 to bezprzewodowy zestaw Bluetooth, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o posiadaczach jednośladów. Dzięki niemu, prowadząc motocykl lub skuter można bezpiecznie rozmawiać przez telefon i sterować muzyką za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo zestaw wyposażono w cyfrowe radio FM z funkcją RDS.
Tagi: Parrot, Bluetooth
Nokia 6260 slide
Nokia 6260 slide to telefon z nowym interfejsem S40 . To także telefon z ekranem o rozdzielczości HVGA i jednocześnie HSDPA o prędkości do 10,2 Mb/s.
Tagi: Nokia, Slide.wifi, Gps
Telefony Motorola MOTO EM330 i EM325 - mobilna muzyka w nowym stylu
Motorola poszerzyła muzyczne portfolio o dwa nowe telefony dostępne w atrakcyjnej cenie. Są to: model z klapką i z dotykowymi klawiszami – MOTO EM330 – oraz slider MOTO EM325, oba z wbudowanym radiem FM.
Tagi: Motorola
Motorola AURA - okrągły wyświetlacz
Pierwszy okrągły wyświetlacz w świecie telefonów komórkowych, perfekcyjne wykończenie i ponadczasowa elegancja – Motorola AURA to telefon, obok którego nie można przejść obojętnie.
Tagi: Motorola
Bezpłatne uaktualnienie firmware dla telefonów HTC
Firma HTC Corp. poinformowała o bezpłatnym udostępnieniu uaktualnień firmware’u dla modeli telefonów HTC: TyTN II, Touch Cruise i Touch Dual, dzięki czemu będzie możliwe korzystanie w pełni z najnowszych funkcji Windows Mobile 6.1 Professional.
HTC Touch Cruise
HTC Touch Cruise otrzymał nagrodę za najlepszy telefon z systemem nawigacyjnym w najnowszej edycji konkursu Mobile Choice Consumer Awards, który odbyła się 2 października w Londynie.
Tagi: HTC
Telefon HTC Touch Diamond już dostępny w Play
Operator sieci komorkowej Play wprowadza do sprzedaży dotykowy telefon HTC Touch Diamond z najszybszym mobilnym dostępem do Internetu, 3.5G i nawigacją satelitarną GPS.
VEDIA B6
VEDIA o pracach nad własnymi odtwarzaczami audio-video! Nowe modele będą przygotowywane specjalnie na zamówienie VEDIA S.A. Będzie to pierwszy raz kiedy polska marka stworzy własne odtwarzacze. Za design czy oprogramowanie odtwarzacza odpowiedzialni będą Polacy.
T-Mobile G1 pierwszy telefon z systemem Android od Google
T-Mobile prezentuje T-Mobile G1 — pierwszy telefon z systemem Android. Telefon z intuicyjnym ekranem dotykowym, klawiaturą QWERTY, popularnymi produktami Google i nowymi aplikacjami.


Polecamy strony: