Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Nowy HTC Touch 3G i HTC Touch Viva - większy wybór
HTC Corp., zaprezentowała HTC Touch 3G i HTC Touch Viva. Kontynuując osiągnięcia HTC w dziedzinie telefonów z ekranami dotykowymi, modele Touch 3G i Touch Viva wyposażono w TouchFLO™ 3D – dotykowy interfejs opracowany przez HTC, który ułatwia nawigację i umożliwia szybki dostęp do książki adresowej, wiadomości i najważniejszych informacji w telefonie.
Tagi: HTC Touch
Zestaw głośnomówiący z Bluetooth od SouthWing
SouthWing zaprezentował urządzenie przydatne w szczególności dla kierowców, którzy są zmuszeni rozmawiać nawet podczas jazdy. Nowy zestaw głośnomówiący z Bluetoothem SF350 posiada najnowsze technologie, które polepszają łączność gadżetu z komórką, dając przy tym jeszcze czystszy dźwięk w takcie rozmowy.
Sharp z dotykowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości
FullTouch 931SH jest nowym modelem telefonu komórkowego firmy Sharp, który został wyposażony w 3,8 calowy dotykowy wyświetlacz LCD a także 5,2 megapikselową kamerę z autofokusem.
Tagi: Sharp, GPS
HTC Touch HD
HTC Touch HD - nowy telefon, nowe standardy mobilnego Internetu i rozrywki. Duzy ekran WVGA 3,8 cala, interfejs HTC TouchFLO 3D, przegladanie Internetu w sposob znany z komputerow stacjonarnych, wyjscie audio 3.5 mm i inne funkcje w doskonalym urzadzeniu multimedialnym.
HTC Touch Diamond w sieci Orange już od złotówki
Orange wprowadził do sprzedaży najnowszy telefon HTC Touch Diamond z funkcjami biznesowymi, najszybszym mobilnym dostępem do Internetu 3.5G i nawigacją satelitarną. HTC Touch Diamond z nowym trójwymiarowym interfejsem dotykowym Touch FLO™ dostępny w sieci Orange już od złotówki.
SE Hikaru
Podobno firma Sony Ericsson prowadzi prace nad nowym modelem telefonu, który ma stać się rywalem dla i Phona 3G.
Motorola MOTO Z10, mobilne studio filmowe
Z Motorola MOTO Z10 można odkryć w sobie talent filmowy. Mobilne studio filmowe w telefonie Motoroli to nie jedyna rzecz, która przyciągnie uwagę fanów multimediów.
Tagi: Motorola
Motorola Aura.
Motorola Aura jest kolejnym przykładem szwajcarskiej precyzji. Telefon został wykonany ze stali nierdzewnej, posiada okrągły wyświetlacz oraz 16mln kolorów. Telefon nie otwiera się wzdłuż a w obszarze 180 stopni wokół okrągłego wyświetlacza, który został wykonany z 1,62 karatowego, szafirowego szkła.
Tagi: Motorola
HTC Touch Pro juz w sprzedazy w Polsce
Firma HTC Corp. wprowadziła do sprzedaży w Polsce telefon biznesowy HTC Touch Pro - jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku. Telefon dostępny jest w cenie ok. 2300 PLN brutto.
Biało-zielona koncepcja SE
Firma sony Ericsson ma już nową koncepcje modeli. Tym razem jest to biało-zielony model o symbolu L 502. Jest delikatny i prosty w obsłudze.
Tagi: Sony Ericson


Polecamy strony: