Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

CLB 105 od Mobiado
Rynek telefonów komórkowych, luksusowych nie posiada tak dużego zbytu, jak „zwykłe" telefony. Jednak mimo tego, producenci ogłaszają coraz to nowe model, których cena szokuje. Tym razem firma Mobiado przedstawiła clb 105 oraz nowe wersje kolorystyczne EM 105 białą i czerwoną. Obie, podobnie jak poprzednie modele zostały stworzone z drewna klonu, tytanu szafiru.
LG KS360  cały dla damy
Pokaz premierowy nowego komunikatora LG KS 360 wywołała spore poruszenie. Model spodobał się. Sieć Orange wraz z firmą LG przygotowało dla klientek KS 360 w powabnych barwach różu. Jak do tej pory nowym modelem mogą się cieszyć Bytyjki, jednak nie jest wykluczone, że wersja kolorystyczna zjawi się w innych krajach. Jednak trzeba przyznać, że nowy LG KS 360 pod postacią różu ma w sobie coś perwersyjnie atrakcyjnego.
Tagi: LG
I7110 Smartfon Samsunga
Firma Samsung przedstawiła swojego nowego Smartfona o symbolu I7110. Praca urządzenia odbywa się na systemie Symbian. Model wyposażono w wyświetlacz ALOMED, 5 megapikselowy aparat cyfrowy i odbiornik GPS.
Tagi: Samsung
LG Cookie
LG zapowiada w niedługim pojawienie się nowego modelu telefonu , który bedzie oferował interaktywny ekran dotykowy za najniższą cenę na rynku. LG Cookie, bo tak ma sie nazywać kosztoować ma około 610 zł.
Tagi: LG
Nokia Xpress Music 5800 jest pierwszym palmfonem firmy Nokia, jednak na pewno nie ostatnim. Następny ma być model z dotykowym wyświetlaczem z serii N. Firma poinformowała, że zamierza zasypać rynek swoimi palmfonami, łącznie z edycją z serii N. Więcej konkretów nie zostało ujawnione, poza tym, iż z nowościami będziemy mieli możliwość zapoznania się jeszcze w tym roku.
Tagi: Nokia
Pantech Matrix
Pantech i AT&T wprowadzi lada chwila na japoński rynek kolejny model telefonu. Model nazywa się Matrix i jest typem dwa w jednym, który posiada wysuwaną klawiaturę Qwerty oraz tradycyjną klawiaturę numeryczną. Pozostałe funkcje to: 1,3 megapikselowy aparat, łączność HDSPA, Bluetooth, GPS, microSD, odtwarzacz multimedialny trzy kolory obudowy do wyboru (czerwony, zielony, niebieski)
Nokia 7100s Supernova
W czwartym kwartale bieżącego roku ma trafić do sprzedaży nowy model Nokii Supernova 7100s. Urządzenie wyglądem przypomina model 7610, jednak w tym nowszym okrojono kilka funkcji przez co, będzie mniej kosztowny.
Tagi: Nokia
Edelweiss: telefon z Access Linux Platform?
Już niedługo w Rosji będzie można będzie kupić nowy telefon Edelweiss z zainstaloowanym systemem ALP. Zaopatrzony będzie w 3,5-calowym ekran dotykowy 854 x 480, czteropasmowy GSM / trójpasmowy UMTS, 8GB lub 16GB pamięci, GPS oraz 3,2-megapikselowym aparacikiem z Auto Focusem. Według niektórych źródeł urządzenie zostało zaprojektowane przez Emblaze, a wytwarzane będzie przez Sharpa, ale to jeszcze nic pewnego.
Tagi: Edelwiess
LG Prada II
Jeszcze w tym roku naszym oczom ukarze się efekt współpracy firmy LG i Prady. Nowy model Prada II ma być odwzorowaniem swojego poprzednika z dodatkiem wysuwanej klawiatury, które będzie otoczona stalowymi elementami. Telefon ma oferować obsługę sieci 3 G, HSDPA do 7,2 Mb/s i obsługę HTML. Premiera jest zaplanowana na czwarty kwartał roku 2008 we Włoszech, UK, Francji, Niemczech, Hiszpani oraz Holandii.
Tagi: LG
Olympus mju 1040 Crystal
Olympus mju 1040 Crystal jest limitowaną wersją, która została ozdobiona paciorkami Swarovskiego. Kryształki ozdabiają przesuwaną osłonę obiektywu. Urządzenie posiada 3 krotny zoom optyczny oraz ładną, smukła obudowę o grubości 16,5 mm. Model posiada 10 megapikseli rozdzielczości. Zdjęcia możemy oglądać na 2,7 calowym wyświetlaczu LCD. Wersja ta ma trafić do sprzedaży pod koniec października.
Tagi: Olympus


Polecamy strony: