Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Motorola Q11 oficjalnie
Motorola dołączyła do swojej oferty Smartfona Q11, który przeznaczony jest przede wszystkim dla użytkowników biznesowych, ceniących sobie wygodny dostęp do internetu. Model ma się pojawić w sklepach jeszcze w tym roku.
Tagi: Motorola
HTC S740
HTC rozszerza ofertę telefonów komórkowych o nowy model smartphone HTC S740, łączący nowoczesny styl, eleganckie wzornictwo i imponującą funkcjonalność z 12-przyciskową klawiaturą telefoniczną i pełną klawiaturą QWERTY ułatwiającą pisanie wiadomości.
Era uaktywniła usługę tworzenia kopii zapasowych telefonu. Skorzystać z niej mogą abonenci sieci Era, użytkownicy systemu Tak Tak i Era Mix, którzy wybiorą się do salonu firmowego.
Tagi: Era, Tak Tak
Samsung Jack Merlot
Nowy Jack o przydomku Merlot, ma kolor wina i nie różni się od obecnego już na rynku, czarnego modelu. Jednak nie zaszkodzi mu sie przyjrzeć.
Tagi: Samsung
LG KC780
Pod koniec września został zapowiedziany nowy model telefonu z aparatem 8 megapikseli. LG KC780 jest średniej klasy telefonem i poza wysoką liczbą pikseli ma niewiele do zaoferowania.
Tagi: LG
Na rynku ma się pojawić kolejny model Samsunga z klapką GT-S3600. Urządzenie jest niskobudżetowym modelem o stylistyce rodem z serii soul mimo. Pomimo mało zaawansowanych funkcji, model może urzec zwłaszcza ceną. Jego funkcje to : * obsługa GSM/EDGE, * 1.3-megapikselowy aparat, * radio FM z możliwością nagrywania, * Bluetooth 2.0 + EDR. Jego cena ma wynosić w granicach 100 euro.
Tagi: Samsung
i7110 - Symbian od Samsung
W sierpniu w sieci ukazały się zdjęcia, niezapowiedzianego jeszcze przez producenta Samsunga i7110, posiadającego system Symbian. Model ma się pojawić na Symbian Smartphone Show, który będzie miał miejsce pod koniec miesiąca w Londynie.
Tagi: Samsung
Kolekcjonerski Phantom
Phantom jest określany przez producentów najbardziej trwałym telefonem świata. Urządzenie zostało przeznaczone na rosyjski rynek i dostępne będzie przez sieć Euroset.
Sony Ericssona - 12 megapikseli i automatyczny zoom?
Firma Sony Ericsson prawdopodobnie szykuje się do wprowadzenia na rynek w pełni dotykowego modelu z 12 megapikselowym aparatem a poza tym firma wypełniła również wniosek o przyznanie patentu na automatyczny zoom w komórkach.
Emblaze Mobile, firma produkująca telefony z siedzibą w Izraelu, ma na celu podbić rosyjski rynek ze swoim telefonem o nazwie Edelweiss oraz konkurować z iPhone'm. Model został wyposażony w dotykowy wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 854 x 480 (dwa razy więcej niż iPhone) i pamięć 8 GB lub 16 GB. Urządzenie ma być wprowadzone na rynek w przyszłym miesiącu. Na razie koszt nie jest znany.


Polecamy strony: