Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Nowy model telefonu LG KC910, który niedawno doczekał się prezentacji, trafił w celu testowania w ręce autorów Crave CNET. Telefon ma podobno stać się poważnym konkurentem dla Samsunga innov8 i8510.
Tagi: LG
Firma Motorola wpuściła nowy model telefonu, dedykowany głównie aktywnym użytkownikom. Telefon posiada klapkę i wykończony został gumowymi elementami, w celu nie ślizgania się. Model ma być dostępny w dwóch wersjach kolorów: kanarkowo-żółtym i mandarynkowo-pomarańczowym.
Tagi: Motorola
Nokia zapowiedziała kolejną, dotykową edycję znanego interfejsu S60 5th Edition. Odłona nowej edycji ma być dedykowana dotykowym funkcjom komórki, natomiast dzięki nowym czujnikom ruchu wykorzystywać interakcję telefonu z otoczeniem.
Tagi: Nokia
Komunikator Konica Minolta
Podczas targów CEATEC 2008, które trwają w Japonii, firma Konica Minolta przedstawiła prototypowy model komunikatora rodem z filmów science-fiction. Urządzenie posiada możliwość przesyłania dźwięku oraz obrazu bezprzewodowo.
Tagi: Minolta
Pogo stylus do iPhone’a
Ten One Design zaprojektował specjalny patyczek do iPhone’a umożliwiający nawigację bez używania palca. Patyczek nie wygląda jak typowy pisak do palmtopów. Zamiast nylownowej końcówki został zaopatrzony w końcówkę z miękkiej, postrzępionej gumy, którą można umyć jeśli się zabrudzi. Brak jednak tak potrzebnej zatyczki na końcówkę, dla zapobiegania zabrudzeniom.
Tagi: IPhone, IPod, Apple
Komórki od LG z aparatem 10 Mpx już wkrótce
Wyścig w krainie cyfrówek o ilość megapixeli trwa na dobre. teraz ta rywalizacja rozpoczyna się wśród producentów telefonów. Pojawiła się seria telefonów z matrycami oferującymi 8 i 9 megapikseli. Jak wskazuje wywiad z Johnem Bartonem, dyrektorem marketingu z LG, w najbliższej przyszłości można się spodziewać komórek z 10-megapikselami i możliwością odtwarzania HD video.
Tagi: LG
8-megapikselowy Samsung Pixon
Samsung wprowadza nowy model M8800, który został nazwany mieniem Pixon. Kosmiczna nazwa jak przystało na kosmiczny telefon.
Tagi: Samsung
Nokia XpressMedia 5800
Według nieoficjalnych źródeł premiera nowego modelu Nokii XpressMedia 5800, odbędzie się 2 października. Urządzenie nazywane Tube, może stać się poważną konkurencją dla telefonu spod znaku jabłka. Urządzenie posiada 3,2 calowy dotykowy, 16 mln kolorów barw a także 3,2 megapikselowy aparat. Poza tym użytkownik będzie mógł korzystać z WiFi, HSDPA, GPS-a oraz Bluetootha.
Tagi: Nokia
Kolejny zestaw słuchawkowy z dwoma mikrofonami.
Po pojawieniu się na rynku pierwszego zestawu słuchawkowego posiadającego dwa mikrofony w celu lepszej jakości dźwięku, inni producenci headsetów także zdecydowali się na wdrożenie owej technologii do zestawów.
HTC Touch HD już w przedsprzedaży.
Niemiecki Amazon jako pierwszy postanowił się podjąć wyceny zapowiedzianego konkurenta XPERII X1.
Tagi: HTC


Polecamy strony: